اخبار سیاسی

تور ارزان سنگاپور: تقویت امنیت سایبری آسه آن با برنامه جامع سنگاپور

پنج سال پس از معرفی استراتژی امنیت سایبری به وسیله سنگاپور، حالا این کشور در کنفرانس امنیت سایبری منطقه آ سه آن، از برنامه ملی بازنگری شده ای با هدف اتخاذ مواضع فعالتر در مقابله با تهدیدها و بعلاوه پیشبرد شرایط کلی امنیت سایبری و تقویت همکاری بین المللی...

21 مهر 1400

ارزانی پراید هوا شد! ، قیمت تازه پراید در بازار

به گزارش خبرنگاران، وزیر صمت به صراحت از مخالفت با آزادسازی واردات خودرو صحبت نموده که اگر این اظهارات به معنای لغو احتمالی آزادسازی واردات خودرو باشد شوک جدیدی برای بازار خودرو محسوب می گردد و احتمالا قیمت خودرو را متاثر می نماید.

19 مهر 1400

حسن قدسی پور سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر شد

حسن قدسی پور با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به اسم سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب شد.

15 مهر 1400

تور ارزان ارمنستان: ایروان: هیچ کریدور مستقل خارجی در ارمنستان وجود نخواهد داشت

دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان گفت جاده های موجود دراین کشور می توانند به وسیله جمهوری آذربایجان یا ترکیه مورد استفاده قرار گیرند، اما این مسیرها تحت کنترل ارمنستان خواهند بود.

14 مهر 1400

ظریف: این هم بگذرد

وزیر خارجه پیشین کشورمان عکس نوشته ای را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

5 مهر 1400

وزیر کشور وارد سیستان و بلوچستان شد

زاهدان- وزیر کشور به منظور معارفه استاندار نو سیستان و بلوچستان صبح امروز به وسیله فرودگاه بین المللی زاهدان وارد این استان شد.

28 شهریور 1400

پیغام وزرای خارجه سنگال و ماداگاسکار به امیرعبداللهیان

وزیران امور خارجه سنگال و ماداگاسکار، در پیغام های جداگانه ای اخذ رای اعتماد از مجلس و شروع به کار حسین امیرعبداللهیان در وزارت امور خارجه را به وی تبریک گفتند.

20 شهریور 1400

واکسیناسیون شبانه روزی می شود ، چگونه کارت واکسن کرونا بگیریم؟

به گزارش خبرنگاران، رکورد تزریق واکسن در کشور شکسته شد. تزریق یک میلیون و 112هزار و 440 دوز واکسن کرونا در کشور و تحقق وعده های وزیر بهداشت دولت سیزدهم خبر می دهد.

19 شهریور 1400

سهام عدالت مردم از طریق بورس بلوکه است ، مصادره یا آزادسازی؟

به گزارش خبرنگاران، بیش از یک سال است که مدیران سازمان بورس و وزارت اقتصاد به بهانه فرایند کاهشی شاخص کل بورس جلوی فروش سهامی که 50 میلیون نفر مالک آن هستند گرفته است و فقط با تکذیبه ها سهامداران را ناامیدتر از قبل می کند.

13 شهریور 1400

50 نماینده اروپا: بورل به علت سفر حقارت بار به مسکو استعفا دهد

ریهو تراس، نماینده استونی در مجلس اروپا گفت که به همراه بیش از 50 عضو دیگر مجلس نامه ای را خطاب به رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا نوشته و خواهان استعفای جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی این اتحادیه به علت سفر غیرقابل دفاع و حقارت بار او به مسکو شده اند.

3 شهریور 1400

شروع پیش فروش 5 محصول ایران خودرو از امروز یکشنبه 20 تیر 1400

چهارمین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو در امسال که برای دومین بار در تیرماه برگزار می گردد، از امروز (یکشنبه 20 تیرماه) شروع شده و به مدت سه روز هم (تا خاتمه روز سه شنبه 22 تیرماه) اجرا می گردد.

21 مرداد 1400

ورود اولین محموله واکسن کرونا به کشور به وسیله بخش خصوصی

شرکت کوبل دارو پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو، اولین محموله واکسن کرونا بخش خصوصی از شرکت آسترازنکا را، شامگاه چهارشنبه 6 مرداد ماه در فرودگاه امام خمینی تهران به مسئولان وزارت بهداشت تحویل داد.

12 مرداد 1400

قصد رهبران اتحادیه اروپا برای تشدید تحریم ها علیه روسیه

رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر ضرورت اتخاذ تدابیری هماهنگ و قاطع، از جمله با استفاده از اعمال تحریم های مالی، برای پاسخ گویی به ادامه اقدامات تهاجمی، غیرقانونی و مخرب از سوی روسیه تأکید کردند.

9 مرداد 1400

فرانسه درباره شروع موج چهارم کرونا هشدار داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، الیویه وران وزیر بهداشت فرانسه با توجه به شروع موج چهارم کرونا در این کشور، از مردم خواست به واکسیناسیون روی خوش نشان دهند.

8 مرداد 1400

بررسی محرومیت جودو با حضور سلطانی فر و صالحی امیری، میراسماعیلی: از ارزش ها دفاع می کنیم

رییس فدراسیون جودو گفت: به زودی جلسه ای را با حضور وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک برای بررسی ابعاد مختلف محرومیت جودوی ایران برگزار می کنیم.

6 مرداد 1400

ماجرای شهردار شدن محسن هاشمی

خبرنگاران: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 12 مرداد آخرین جلسه شورای شهر پنجم است گفت: از 13 مرداد دیگر در شورای شهر حضور نمی یابیم.

5 مرداد 1400

9 مجروح در انفجاری در لس آنجلس آمریکا

انفجاری در لس آنجلس آمریکا 9 مجروح برجای گذاشت و بعضی ساختمان ها را تخریب کرد.

1 مرداد 1400

استقبال از فعالیت دفتر تجاری عمان در بندرعباس

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس با بیان اینکه احیای دفتر تجاری عمان در بندرعباس تاثیر مهمی در مراودات تجاری ما با این کشور خواهد داشت، گفت: خواستار فعالیت دوباره این دفتر در بندرعباس هستیم.

30 تیر 1400

بازدید معاون استاندار آذربایجان غربی از کنکور 1400 در ارومیه

همزمان با نخستین روز برگزاری کنکور 1400 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با حضور در محل برگزاری، از فرایند اجرای آن بازدید کرد.

22 تیر 1400

توافق نفتی جدید اوپک پلاس مشروط به موافقت امارات

توافق اوپک پلاس برای عرضه بیشتر نفت به بازار و تمدید سیاست مدیریت بازار تا خاتمه سال 2022 به موافقت امارات متحده عربی مشروط است که با این توافق مخالفت نموده و باعث کشیده شدن مذاکرات به روز دوم شد.

20 تیر 1400
تعداد: (394)