مقالات گردشگری

در نشست خبری گوترش با وزیر خارجه پاکستان چه گذشت؟

ایرنا نوشت: دبیرکل سازمان ملل روز یکشنبه در جریان سفر رسمی به پاکستان گفت: ترویج اسلام هراسی هرگز قابل قبول نیست و باید اقدام های موثری برای مقابله با این پدیده اتخاذ گردد.

11 فروردین 1399

اسکوچیچ: احساس می کنم یک ایرانی سرمربی تیم ملی شده ، با آغوش باز از صحبت های مربیان فوتبال ایران استفاده می کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال چند روز پس از انتخاب به این عنوان نخستین نشست خبری خود را برگزار و به سوالاتی در خصوص دلایل و نحوه حضورش در این تیم پاسخ داد.

10 فروردین 1399

تقدیر معاون وزیر بهداشت از کوشش کارکنان نظام سلامت در بحران ها

معاون پرستاری وزارت بهداشت در پیامی از کوشش شبانه روزی کارکنان نظام سلامت به ویژه در بحران های سیل، زلزله و برف تقدیر کرد.

9 فروردین 1399

دخالت هلند در امور سوریه؛ منطقه پرواز ممنوع در ادلب اعمال گردد

دولت هلند در راستای حمایت از تروریست های حاضر در ادلب، خواهان ایجاد منطقه پرواز ممنوع در آسمان این استان سوریه شد.

7 فروردین 1399

اعتراض به عدم صدور ویزا ایرانیان برای شرکت در گردهمایی کانادا

به گزارش خبرنگاران، مجمع سازمانهای غیر دولتی و فعالان حامی آزادی قدس شریف در بیانیه ای ضمن اعتراض به عدم صدور ویزا برای شرکت کنندگان در بزرگترین گردهمایی جوامع مدنی در کانادا تاکید کردند: چگونه است که کانادا از یک­سو منشور حقوق و آزادی­ها را در قانون...

1 فروردین 1399

ساعت کار موزه های تهران تغییر می نماید

قرار است با با تغییر ساعت کار چهار موزه بزرگ تهران، بقیه موزه ها در ساعات کار خود تغییر ایجاد نمایند و به سمت شب بروند. این خبر پیرامون تغییر ساعت کار موزه های تهران نگارش شده است.

29 اسفند 1398

خبرنگاران خطر ابتلا به کرونا دختر ترامپ را خانه نشین کرد

تهران- خبرنگاران- کاخ سفید گفت؛ دختر رییس جمهوری آمریکا پس از ملاقات با یک مقام استرالیایی که اخیراً تست کرونای وی مثبت اعلام شده، مجبور شد تا خانه نشین گردد و کارهایش را از خانه پیگیری کند.

28 اسفند 1398

تماشای زیباترین مناظر غروب آفتاب در شهرهای دنیا

تماشای منظره جادویی غروب آفتاب برای لحظاتی هرچند کوتاه ما را از هیاهوی روزانه دور نموده و آرامشی وصف ناپذیر را هدیه می نماید. برای تماشای این مناظر زیبا در شهرهای مختلف دنیا با خبرنگاران همراه شوید!

28 اسفند 1398

واکنش ستاره های دنیای فوتبال به درگذشت کوبی برایانت

درگذشت ستاره بسکتبال جهان موجی از غم، اندوه و همدردی را از طرف فوتبالیست های بزرگ جهان به وجود آورد.

25 اسفند 1398

روابط مالی قزوین با کرواسی را تقویت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، جعفر شمسیان ظهر چهارشنبه در ملاقات با استاندار قزوین گفت: قزوین در بخش های مختلف ظرفیت های بسیار خوبی در صنعت، کشاورزی، گردشگری و امور فرهنگی و علمی دارد که اگر بتوانیم آن را به دیگران معرفی کنیم زمینه کارهای مشترک را فراهم نموده...

23 اسفند 1398

نگاهی به طبیعت زیبای گلوگاه اِیوِن در بریستول

گلوگاه اِیوِن()، دره و آبکندی زیبا است که حدود 2.5 کیلومتر در امتداد لبه صخره های آهکی شهر زیبای بریستول در انگلستان کشیده شده است.

19 اسفند 1398

معرفی جاذبه های دیدنی بافت Baft

شهرستان بافت یکی از قدیمی ترین شهرستان های استان کرمان است. این شهرستان در جنوب غربی این استان قرار گرفته و مرکز آن شهر بافت است و تا کلانشهر کرمان 156کیلومتر فاصله دارد. شهرستان بافت در 156 کیلومتری مرکز استان کرمان، از مرتفع ترین و خوش آب و هواترین مناطق...

18 اسفند 1398
16 اسفند 1398
12 اسفند 1398

خیابان سی تیر و پارکینگ پروانه، تفریح و خریدی متفاوت

بسیاری از خیابان های تهران رنگ وبوی قدیمی دارند و اصالت سبب زیبایی آن ها شده است. خیابان سی تیر یکی از نقاط قدیمی پایتخت است که جذابیتی فراتر از یک خیابان دارد و گشت وگذار در آن، پیشنهاد بسیاری از فعالان حوزه گردشگری همچون نابرو است. در این خیابان بسیاری...

10 اسفند 1398

برگزاری اردوی نساجی در بندرعباس

اعضای تیم فوتبال نساجی مازندران برای برپایی اردویی در بندرعباس، به این شهر سفر می نمایند.

10 اسفند 1398

استقبال از آزمون جامع گردشگری در خراسان رضوی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با اشاره به ثبت نام 750 نفر از فراگیران استان در آزمون جامع گردشگری اسفند 98 گفت: استقبال از این آزمون در این دوره بی سابقه بوده است.

7 اسفند 1398

محبوب ترین شهر های دنیا در سال 2019

خبرنگاران: هر ساله، MasterCard بر اساس تحقیقات شخص ثالث، تجزیه و تحلیل اختصاصی و داده های عمومی از بین 200 شهر دنیا، محبوب ترین کلانشهر های دنیا برای بازدید و گردشگری را معرفی می نماید. در این مطلب محبوب ترین شهر های دنیا در سال 2019 را به شما معرفی می کنیم.

6 اسفند 1398

پاسبانی پلیس از جعبه های دستمال کاغذی در هنگ کنگ، دزدان با سلاح سرد دستمال کاغذی می دزدند

هنگ کنگ به دلیل تبعات کرونا، با کمبود رل دستمال توالت و مواد غذایی مانند برنج و ماکارونی و مواد ضدعفونی و شوینده روبه رو است.

5 اسفند 1398

خواهرخواندگی تهران و سارایوو ، بوسنی مقصد گردشگری ایرانی ها می گردد

معاون گردشگری میراث فرهنگی با توجه به اهمیت نقش مدیریت شهری در صنعت گردشگری، تعاملات حاصل میان شهرداران ایران و بوسنی را سبب گسترش تعاملات گردشگری فیمابین خواند و گفت: طبق این رویکرد، شهر سارایوو مقصد مهم فرهنگی برای هموطنان ایرانی به شمار می آید.

4 اسفند 1398
تعداد: (198)