ارتش برای جنگ آماده شود

به گزارش واندر هنگر، رئیس جمهور چین به دنبال هشدار وزیر دفاع این کشور در خصوص مقابله پکن و واشنگتن در این باره اظهار داشت: هنگامی که تلاش ها برای کنترل فراگیری کرونا در حال عادی شدن است، باید به دنبال روش هایی برای آموزش و کسب آمادگی برای جنگ باشیم.

ارتش برای جنگ آماده شود

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری واندر هنگر از تایمز، شی جین پینگ رئیس جمهور چین در خصوص روابط جاری میان پکن و واشنگتن گفت که کشورش با فروکش کردن ویروس کرونا باید آماده جنگ شود.

رئیس جمهور چین به دنبال هشدار وزیر دفاع این کشور در خصوص مقابله پکن و واشنگتن در این باره گفت: هنگامی که تلاش ها برای کنترل فراگیری کرونا در حال عادی شدن است، باید به دنبال روش هایی برای آموزش و کسب آمادگی برای جنگ باشیم.

شی جین پینگ در این باره اضافه کرد: ما باید سرعت کسب آمادگی ها برای نبرد مسلحانه را بالا برده، آموزش های نظامی رزم واقعی را به انجام رسانده و به صورت جامعی توانائی های ارتشمان را برای اجرای مأموریت های نظامی ارتقاء دهیم.

گفتنی است، با تشدید اقدامات خصمانه واشنگتن علیه پکن، ژنرال وی فنگ وزیر دفاع چین ساعاتی پیش با تأکید بر اینکه تقابل راهبردی میان کشورش و آمریکا وارد دوره پر مخاطره ای شده است، نسبت به پیامدهای خطرناک اقدامات آمریکا هشدار داده بود.

وی اعلام کرده بود از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا، آمریکا راهبرد خود علیه پکن را تقویت کرده است.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 990

به "ارتش برای جنگ آماده شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش برای جنگ آماده شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید