200 میلیون تومان یارانه برای فروش محصول فناورانه ساخت داخل، فناوران برگزیده 100 میلیون تومان گرنت فناوری می گیرند

به گزارش واندر هنگر، قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در امور فناوری ا ز اعطای 100 میلیون تومان جهت فناوری به فناوران برگزیده و ادامه پرداخت حداکثر 200 میلیون تومان یارانه بابت فروش محصول فناورانه تولید داخل خبر داد.

200 میلیون تومان یارانه برای فروش محصول فناورانه ساخت داخل، فناوران برگزیده 100 میلیون تومان گرنت فناوری می گیرند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی واندر هنگر، مهدی کشمیری قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در امور فناوری در نشست خبری بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازی و هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت گفت: هر ساله تعدادی از فناوران برتر در زمینه پژوهش و فناوری انتخاب می شوند که این فناوران تا سقف 100 میلیون تومان از گرنت فناوری استفاده خواهند کرد و امسال گرنت فناوری را برای فناوران برگزیده خواهیم داشت.

وی توضیح داد: همچنین صنایعی که در نمایشگاه فروش داشته باشند یا سرمایه گذاری جذب کنند مشمول دریافت یارانه می شوند.

سرپرست دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: این شرکت ها تا سقف 200 میلیون تومان بسته به میزان قرارداد فناوری، محصول و حجم سرمایه گذاری اجرا شده می توانند از یارانه استفاده کنند.

به گفته وی، این حمایت در سال گذشته شروع شد و در نتیجه این یارانه تعداد قابل توجهی قرارداد منعقد شد.

کشمیری تأکید کرد: اعضای فناوری و انعقاد قرارداد شرط دریافت یارانه است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 631

به "200 میلیون تومان یارانه برای فروش محصول فناورانه ساخت داخل، فناوران برگزیده 100 میلیون تومان گرنت فناوری می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "200 میلیون تومان یارانه برای فروش محصول فناورانه ساخت داخل، فناوران برگزیده 100 میلیون تومان گرنت فناوری می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید