کمک تکنولوژی های نوین به تمامی بخش های زندگی

به گزارش واندر هنگر، تهران (پانا) - در یک سال اخیر، ویروس کرونا یکی از عجیب ترین اتفاقات زندگی بشری را رقم زده است و تکنولوژی های نوین به یاری بسیاری از بخش های جامعه آمده است و ورزش نیز یکی از این حوزه ها است.

کمک تکنولوژی های نوین به تمامی بخش های زندگی

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزشهای الکترونیک، کمیته ورزش های مجازی و شبیه ساز در بسیاری از کشورهای عضو فدراسیون دنیای ورزش های الکترونیک تشکیل شده است و در چند ماه گذشته این حوزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

طی حکمی از سوی ریاست انجمن انجمن ورزش های الکترونیک، سوزان دولت آبادی به ریاست کمیته ورزش های مجازی و شبیه سازان انجمن منصوب شده است.

به توصیه رسمی کمیته بین المللی المپیک (IOC) به کلیه فدراسیون های ورزشی دنیا در مورد ورود به حوزه ورزش های الکترونیک و با توجه به مصوبه رسمی شورای المپیک آسیا(OCA) در محاسبه مدال های رشته ورزش های المپیک در بازیهای آسیایی چین2022 ، انجمن ورزش های الکترونیک فدراسیون ورزش های همگانی تشکیل و راه اندازی طرح کمیته ورزش های مجازی و شبیه ساز را در دستور کار خود قرار داد.

در یک سال اخیر، ویروس کرونا یکی از عجیب ترین اتفاقات زندگی بشری را رقم زده است و ورزش به عنوان یکی از جنبه های سرگرمی و سرمایه گذاری از گزند این ویروس در امان نمانده و نگرانی هایی مبنی بر کاهش فعالیت بدنی، افزایش چاقی و کم تحرکی در بین مردم در بعد ورزش همگانی و به تاخیر افتادن مسابقات و ارودهای آماده سازی تیم های ملی در بعد ورزش قهرمانی و در نتیجه افت آمادگی ورزشکاران را ایجاد نموده است.

نقش کمیته ورزش های مجازی انجمن ورزش های الکترونیک ایران در مقابله با اثرات بیماری کرونا بر ورزش کشوربا استفاده از تکنولوژی های نوین است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1496

به "کمک تکنولوژی های نوین به تمامی بخش های زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک تکنولوژی های نوین به تمامی بخش های زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید