یاری 500 میلیونی جهانبخش برای مقابله با کرونا

به گزارش واندر هنگر، لژیونر گیلانی فوتبال کشورمان مبلغ 500 میلیون ریال به ستاد راهنمایی یاری های مردمی جهت برطرف بحران سلامت استان گیلان یاری کرد.

یاری 500 میلیونی جهانبخش برای مقابله با کرونا

به گزارش گروه ورزشی واندر هنگر، شیوع گسترده ویروس کرونا در گیلان زندگی مردمان دیار گیل و دیلم را تحت الشعاع قرار داده و بعضاً کمبود امکانات باعث شده روزهای کرونایی برای مردمان خطه جنوبی دریای کاسپین سخت و طاقت فرسا گردد.

علیرضا جهانبخش، لژیونر گیلانی تیم فوتبال برایتون انگلیسی مبلغ 500 میلیون ریال به ستاد راهنمایی کمک های مردمی جهت برطرف بحران سلامت استان گیلان کمک کرد؛ این ستاد توسط چند تن از پزشکان برجسته گیلانی تشکیل شده و کمک های مردمی را بر اساس نیازسنجی ها بین مراکز درمانی استان گیلان به صورت عادلانه توزیع می نماید.

لژیونر گیلانی پیش ازاین مبلغ شش هزار یورو معادل 100 میلیون تومان نیز به استان قزوین برای مقابله با ویروس کرونا کمک نموده و از ورزشکاران پیشگام به شمار می رود.

جهانبخش زاده 20 مرداد 1372 در جیرنده از توابع شهرستان رودبار بوده و از تیم فوتبال داماش گیلان به فوتبال اروپا معرفی گردید؛ وی پس از حضوری پیروز در تیم های هلندی نایمخن و آلکمار به عنوان گران ترین لژیونر تاریخ فوتبال کشورمان با قراردادی به مبلغ 17 میلیون پوند به تیم فوتبال برایتون در لیگ برتر انگلیس منتقل شد.

پیش ازاین ورزشکارانی نظیر کمیل قاسمی، رسول خادم، امیر مهدی زاده، سعید عزت الهی، سیدجلال حسینی و علی کریمی با ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی به گیلانیان، به کمک مردم این استان در مقابله با ویروس کرونا شتافتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 854

به "یاری 500 میلیونی جهانبخش برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 500 میلیونی جهانبخش برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید