ادعای جالب گل محمدی درباره تعداد طرفداران پرسپولیس

به گزارش واندر هنگر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از اولین ملاقات تیمش در لیگ قهرمانان آسیا 2021 مقابل الوحده امارات گفت: خوشحالم در کشور هند هستم هر چند انتظار استقبال و شرایط میزبانی بهتری از شهر گوا داشتیم. ابتدا در رابطه با میزبانی می گویم که شهامتی که این تیم برای میزبانی داشت قابل تحسین است، اما از مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا انتظار بیشتری داشتیم که برای حفظ سلامت بازیکنان، مربیان و برگزار کننده مسابقات، امکانات بهتری فراهم گردد. فکر می کنم که عملی شدن این انتظارات سخت باشد.

ادعای جالب گل محمدی درباره تعداد طرفداران پرسپولیس

وی اضافه نمود: شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم. ما از نظر آمادگی در شرایط خوبی هستیم. ما انتظار داشتیم که دو جلسه تمرینی در هند پشت سر بگذاریم، اما این عمل نهایی نشد و باعث شد کمی از نظر تمرینی عقب باشیم. بازیکنان ما ثابت کردند که مرد روز های سخت هستند و در بدترین و سخت ترین شرایط توانستند انتظارات طرفداران را برآورده نمایند. البته انتظار طرفداران بجا بوده است. ما برای شاد کردن دل طرفداران انگیزه زیادی داریم و امیدوارم بتوانیم در این دوره مسابقات عملکرد خوبی داشته باشیم. راه سختی پیش روی ما است، اما باید با سرسختی زیاد این روز ها را سپری کنیم.

وی اضافه نمود: انگیزه زیادی برای موفقیت در آسیا داریم که این نشات گرفته از انرژی مثبتی است که طرفداران به ما می دهند. ما تیمی هستیم که حدود 50 میلیون طرفدار ایرانی دارد و این تعداد طرفدار باعث ایجاد انگیزه می گردد. در پرسپولیس کنونی نسلی از بازیکنان حضور دارند که نسلی جنگنده و با روحیه هستند و نقطه قوت تیم ما همین بازیکنان و طرفداران هستند. باز هم فکر می کنم شرایط برای رسیدن به فینال سوم آسیا مهیا باشد چرا که بازیکنان انگیزه زیادی برای رسیدن به فینال دارند. با روحیه خوب می می توانیم سومین حضور در فینال آسیا را تجربه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می تواند از گروه فعلی صعود کند یا خیر اظهار داشت: اصلی ترین هدف فعلی ما صعود از گروه است. البته رسیدن به این امر آسان نیست و همه تیم های حاضر در گروه شانس صعود دارند. کار سخت است و همه تیم ها آماده هستند. ما هم با شرایط خوبی به هند آمدیم و امیدواریم تا با ارائه بازی های خوب به عنوان سرگروه به دور بعدی مسابقات صعود کنیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر نظرش در خصوص تیم گوا توضیح داد: اولین بازی ما الوحده است و ما تمام تمرکزمان را روی این مسابقه گذاشتیم. اینکه گوا هم توانسته اینجا باشد کار بزرگی انجام داده و فکر نمی کنم این تیم حریف ساده ای برای ما باشد. آن ها سختکوش هستند و حتما کیفیت خوبی دارند که به اینجا رسیدند.

وی در خصوص اینکه تیمش بازیکن مصدومی دارد یا خیر، توضیح داد: متاسفانه برای این مسابقات دو بازیکنمان را از دست دادیم، اما این احتمال وجود دارد که آن ها به تیم اضافه شوند و باید منتظر باشیم و ببینیم چه شرایطی پیش خواهد آمد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن ابراز نگرانی از شرایط کرونا توضیح داد: اصلی ترین نگرانی ما بحث سلامت بازیکنان در هتل فعلی است و انتظار این را داشتیم که نسبت به سلامت بازیکنان، مربیان و برگزار نمایندگان مسابقات حساسیت بیشتری وجود داشته باشد که این حساسیت خیلی کم است. در تمام مسابقات سه محل برای حضور سالم و بدون حضور طرفداران در نظر گرفته می گردد که به آن حباب پزشکی می گویند، اما در هند این حباب وجود ندارد.

ملاقات تیم های پرسپولیس ایران و الوحده امارات در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا فردا چهارشنبه از ساعت 19 در هند برگزار خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1573

به "ادعای جالب گل محمدی درباره تعداد طرفداران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جالب گل محمدی درباره تعداد طرفداران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید