کعبی: یک بچه 7 ساله هم تک به تک به استرالیا را گل می کرد، 20 سال است در استادیوم ها به مردم فحش می دهند

به گزارش واندر هنگر، کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: آقایان 20 سال پیش یک گل زدند که مردم خوشحال شدند، اما 20 سال است که در شهرهای مختلف به مردم فحش می دهند و بی احترامی می نمایند.

کعبی: یک بچه 7 ساله هم تک به تک به استرالیا را گل می کرد، 20 سال است در استادیوم ها به مردم فحش می دهند

حسین کعبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی واندر هنگر، در مورد شرایط بحرانی سپیدرود در لیگ سال جاری و اینکه آیا آنها به ادامه فصل امیدوار هستند یا خیر، گفت: ما قطعاً امیدوار هستیم و اگر امیدوار نبودیم الان اصلاً در لیگ برتر حضور نداشتیم. می دانیم که هواداران و مردم رشت ناراحت هستند، اما من و دیگر بازیکنان به تنهایی نمی توانیم قولی بدهیم. این تیم احتیاج به حمایت مسئولان رشت دارد و نباید کار به جایی برسد که سپیدرود دوباره لیگ برتر را از دست بدهد. از مسئولان خواهش می کنم تا دیر نشده به فکر سپیدرود باشند.

وی با اشاره به صحبت های اخیر خداداد عزیزی که گفته بود جواب بازیکنی را که زیر ابرو بر می دارد، نمی دهد، خاطر نشان کرد: اولاً باید بگویم که من نمی خواهم اسمی از شخص خاصی در این مصاحبه بیاورم و اگر فردی می خواهد در مورد من صحبت کند، جرأت داشته باشد و مستقیم صحبت کند. من اگر هم زیرابرو برمی دارم، اما با احساسات مردم بازی نمی کنم، به مردم در استادیوم ها فحش نمی دهم و 800 میلیون پول بیت المال را نمی خورم. سعی می کنم نان حلال به خانه ببرم و این موضوع برایم مهم است. من خوشحال می شوم که زبان بعضی ها باز گردد و در مورد من حرف بزنند، این افراد می خواهند مرا محو نمایند، ولی مادر نزاییده که کسی بخواهد مرا از این فوتبال محو کند.

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین توضیح داد: یک نفر در رختکن به من می گفت تو چطور 97 بازی ملی داری ولی من 40 بازی ملی دارم؟! من هم در جواب گفتم که من 97 بازی ملی انجام دادم، چون یک فوتبالیست قوی بودم و همه مربیان هم قبولم داشتند. آقایان گفته اند من، مبعلی، علوی، بداوی و کاملی مفرد به برانکو پول می دادیم تا برای تیم ملی بازی کنیم در صورتی که خیلی ها واقعیت ها را می دانند و احتیاجی نیست شرح بدهم. آقایان هر کجا که دوست داشته باشند با آنها رودررو می شوم.

بازیکن پیشین تیم ملی یادآور شد: 20 سال پیش یک گل زدند که مردم خوشحال شدند، ولی 20 سال است که در شهرهای مختلف به مردم فحش می دهند و بی احترامی می نمایند. آیا اتفاقات اهواز یادتان رفته است؟ آیا اتفاقات مشهد را فراموش نموده اید؟ خودتان دیدید که همین دو هفته پیش چه رفتاری با هواداران سپیدرود داشتند. آن تک به تک برابر استرالیا را یک بچه هفت ساله هم می توانست تبدیل به گل کند و البته مهم تر از همه این است که یک بازیکن یا مربی بداند که چگونه در زمین یا روی نیمکت رفتار کند.

کعبی اظهار داشت: بهتر است آقایان به این و آن در مورد من پیغام ندهند و هر جا که دوست داشته باشند با من مستقیم صحبت نمایند. در همین بازی در دقیقه 13 توسط هواداران تشویق شدم و مردم رشت هم نامه دادند که به تیم برگردم. شما فکر می کنید چرا این اتفاقات در مورد من افتاد؟ چرا هواداران علی کریمی را دوست دارند؟ آقایان حتی به دو همبازی من که جزو بزرگان فوتبال ایران هستند هم تهمت زدند که بهتر است زیاد در موردش حرف نزنم. من دوست ندارم این مسائل ادامه داشته باشد، ولی کسی نمی تواند در مورد من حرف بزند. اگر از من آتو دارند رو نمایند که اتفاقاً خیلی خوشحال می شوم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 15

به "کعبی: یک بچه 7 ساله هم تک به تک به استرالیا را گل می کرد، 20 سال است در استادیوم ها به مردم فحش می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کعبی: یک بچه 7 ساله هم تک به تک به استرالیا را گل می کرد، 20 سال است در استادیوم ها به مردم فحش می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید