واکنش سازمان هواپیمایی به تعلیق فعالیت معاون وزیر ، عابدزاده همچنان رئیس است

به گزارش واندر هنگر، سازمان هواپیمایی کشوری در حالی دادگاه بدوی رسیدگی به سقوط هواپیمای ATR حکم عدم ادامه فعالیت رئیس این سازمان را ابلاغ نموده بیان کرد: طرح مسائل مناقشه انگیز به نفع صنعت حمل ونقل هوایی نیست.

واکنش سازمان هواپیمایی به تعلیق فعالیت معاون وزیر ، عابدزاده همچنان رئیس است

تسنیم نوشت: سازمان هواپیمایی کشوری طی مطلبی بیان کرد: سازمان هواپیمایی کشوری نماینده حاکمیت در صنعت حمل و نقل هوایی و تابع قوانین و مقررات داخلی و بین المللی است و براساس قانون وظیفه آنالیز سوانح بر عهده این سازمان وهدف محوری آن پیشگیری از سوانح آینده است. در آنالیز سانحه ATR آسمان 29 بهمن 96 تمامی مراحل آنالیز سانحه همکاریهای تنگاتنگی با مراجع قضایی اجرا شده که کماکان ادامه دارد و نتایج آنالیز هم مرحله به مرحله در اختیار مسئولان قضایی قرار گرفته است.

آنچه حائز اهمیت است توجه به موقعیت صنعت و حال که آمریکائی ها اهداف چند دهه گذشته خود را تشدید و زمینگیر کردن صنعت را دنبال می نمایند طرح مسائل مناقشه انگیز به مصلحت نیست. یقینا کوشش های متخصصین صنعت حمل و نقل هوایی را که با نگاه به توانمندی های داخل توانسته صنعت را سرپا نگهدارند کم رنگ جلوه می دهد و زمینه کاربردی شدن استعدادهای شایسته در صنعت را دچار خدشه می نماید. لذا از این حیث متاسفیم برای روزنامه شرق برای طرح این مسائل.

سازمان هواپیمایی کشوری مصمم به ادامه مسئولیت خطیر در انجام وظایف بوده و نه تنها آماده همکاری با مراجع ذیربط در مورد سوانح یا هر اتفاق دیگری است به اراده قوه قضائیه مبنی بر حمایت از صنعت هوایی در جهت تقویت نیروی متخصص در راستای مقاومت و توانمندی های داخلی احترام گذاشته برای رسیدن به نتایج بایسته از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد.

در پایان نیز به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی در پاسخ مطلب منتشر شده در مورد وضعیت مسئولیت رئیس سازمان گفته شده است: ایشان همچون گذشته مشغول انجام وظیفه و اهداف صنعت را دنبال می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 481

به "واکنش سازمان هواپیمایی به تعلیق فعالیت معاون وزیر ، عابدزاده همچنان رئیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سازمان هواپیمایی به تعلیق فعالیت معاون وزیر ، عابدزاده همچنان رئیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید