نتیجه جلسه مخفیانه: خلیلی، سرپرست جدید پرسپولیس

به گزارش واندر هنگر، ماجرای انتخاب خلیلی اما عجیب است. گویا گروهی از لیدرها همراه با حبیب زاده- مسئول اجاره درفشی فر- مدیر روابط عمومی باشگاه و محسن خلیلی در درفشی فر دور هم جمع شده و برای سرپرستی تصمیم گرفتند.

نتیجه جلسه مخفیانه: خلیلی، سرپرست جدید پرسپولیس

خلیلی چگونه سرپرست پرسپولیس شد؟

پرسپولیس از مدت ها قبل به دنبال تغییر سرپرست بود و باشگاه تصمیم جدیدی درباره این پست حساس در نظر گرفت که انتخاب محسن خلیلی است. مصطفی قنبرپور بعد از افشین پیروانی، این پست را در اختیار گرفت و حالا محسن خلیلی قرار است سرپرست پرسپولیس باشد. هر چند پیش از این پیروانی بخت بیشتری برای بازگشت به نیمکت پرسپولیس داشت اما تعیین نیست چه اتفاق هایی رخ داد که ورق برگشت و خلیلی گزینه نهایی شد.

ماجرای انتخاب خلیلی اما عجیب و غیرطبیعی است. گویا گروهی از لیدرها همراه با حبیب زاده- مسئول اجاره درفشی فر- و البته مدیر روابط عمومی باشگاه و محسن خلیلی در استادیوم درفشی فر دور هم جمع شده و برای سرپرستی تیم تصمیم گرفتند. آن هم بدون اینکه مدیرعامل در جلسه باشد یا حداقل یکی از اعضای هیات مدیره. نتیجه این جلسه، انتخاب محسن خلیلی بود که قرار شد مدیرعامل باشگاه و هیات مدیره هم آن را تأیید نمایند و حرفی درباره چگونگی انتخابش نزنند.

محسن خلیلی با تنها یکی دو فصل بازی برای پرسپولیس، بعید است بتواند با حواشی داخلی و بیرونی این تیم کنار بیاید و راهکاری برای حل آنها داشته باشد. او در نفت تهران هم روزهای خوشی را در این پست تجربه نکرد و حالا باید در پرسپولیس چنین وظیفه سنگینی را به دوش بکشد. بخصوص که انتخاب خلیلی هم در وضعیتی عجیب انجام و او به باشگاه تحمیل شد.

نکته ی جالب دیگر،حضور خلیلی در کلاس های مربیگری بود. او که به تازگی مدرک مربیگری خود را دریافت نموده، قرار بود به عنوان مربی فعالیت خود را ادامه بدهد اما چه شد که سرپرستی پرسپولیس را بر عهده گرفت، در نوع خود عجیب و غیرمنتظره است. باید ببینیم آیا این انتخاب که رسمی هم شده، چه واکنش هایی در پی خواهد داشت؟ آیا خلیلی می تواند حمله احتمالی پیشکسوتان باشگاه را تحمل کند یا در بدو ورود از حضور در پست سرپرستی انصراف خواهد داد؟

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 148

به "نتیجه جلسه مخفیانه: خلیلی، سرپرست جدید پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه جلسه مخفیانه: خلیلی، سرپرست جدید پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید