مهندسان مفقودی کویر طرود شاهرود پیدا شدند

به گزارش واندر هنگر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان از پیدا شدن سه مهندس اصفهانی مفقوده شده در کویر طرود خبر داد.

مهندسان مفقودی کویر طرود شاهرود پیدا شدند

حبیب الله خجسته پور در گفت و گو با خبرنگار واندر هنگر با اعلام این خبر اظهار کرد: این مفقودین پس از سه روز توسط تیم های جست و جوگر و امدادی پیدا و هم اکنون در حال انتقال از کویرهای طرود شاهرود به داخل شهر هستند.

وی از در سلامت بودن هر سه فرد نجات یافته خبر داد و اضافه کرد: این افراد توسط همکاران امدادی ما از طریق هوایی در حال انتقال هستند.

خجسته پور با بیان اینکه این مفقود شدگان ، کارگران و مهندسان مجتمع معدنی خور و بیابانک هستند ادامه داد: این افراد سه روز پیش در بیابان ها و کویرهای طرود شاهرود گم شده بودند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان شرح داد: این مهندسان اصفهانی به منظور اکتشاف معادن پتاس راهی منطقه شده بودند که متاسفانه در مناطق کویری گم شده بودند.

وی شرح داد: تیم های امدادی هلال احمر در دو روز اخیر و پس از اعلام مفقودشدن این عزیزان با حضور در منطقه به پایش و جست و جو در منطقه کویر طرود پرداخته و خوشبختانه دقایقی پیش مفقود شدگان که همگی در سلامت کامل هستند پیدا شدند.

به گزارش واندر هنگر پیش از این هلال احمر استان از مفقودشدن سه نفر در 80 کیلومتری جنوب کویر طرود در شاهرود خبرداده و گفت: مفقودشدگان مهندسان و کارگران مجتمع معدنی خور و بیابانک اصفهان بودند که برای ادامه طرح اکتشاف پتاس به کویر طرود در شرق استان سمنان در شهرستان شاهرود سفر کردند .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 320

به "مهندسان مفقودی کویر طرود شاهرود پیدا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهندسان مفقودی کویر طرود شاهرود پیدا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید