ماجرای عصبانیت سلبریتی زن از شرکت مایکروسافت، عکس

به گزارش واندر هنگر، تیلور سوئیفت خواننده موسیقی پاپ آمریکایی به ناسازگاری با مفاهیمی همچون نژادپرستی، تبعیض و سوء استفاده از حقوق مالکیت معنوی شناخته می گردد.

ماجرای عصبانیت سلبریتی زن از شرکت مایکروسافت، عکس

تابناک باتو: بنابراین وقتی از نام دوم او در یک ربات گپ هوش مصنوعی در ایالات متحده استفاده شد، سکوت نکرد.

1. غافلگیری درباره تیلور سوئیفت در کتاب جدید براد اسمیت

برد اسمیت رئیس شرکت نرم افزار مایکروسافت ایالات متحده گفت: در کتاب جدیدش اطلاعات غافلگیر کننده ای درباره ستاره مشهور پاپ آمریکایی تیلور سوئیفت وجود دارد.

به گزارش بیزینس اینسایدر و اسپونتیک، وی گفت که تیلور سویفت، 29 ساله، تهدید نموده بود از این شرکت به دنبال راه اندازی روبات گپ تعامل هوش مصنوعی، شکایت خواهد نمود.

2. گذاشتن نام تِی روی ربات گپ، تیلور سوئیفت را خشمگین کرد

وی اعلام نمود: دلایل اختلاف بین خواننده آمریکایی تیلور سوئیفت و شرکت مایکروسافت به سال 2016 برمی شود، نام این ربات تِی است و تِی یکی از نام هایی است که تیلور سوئیفت به آن شهرت دارد و و تیلور سوئیفت آن را نقض حقوق مالکیت معنوی و تجاری خود می داند و خواهان پاسخگویی قانونی شرکت دراین باره شد.

برد اسمیت، در کتاب Tools and Weapons: (ابزار ها و سلاح ها)، گفت که در حالی که او در تعطیلات شام می خورد، به وسیله وکیلی در بیورلی هیلز ایمیلی دریافت کرد که خود را به عنوان نماینده تیلور سوئیفت معرفی می کرد. او در ایمیل شرح داده بود که یک رابطه نادرست و گمراه کننده بین خواننده مشهور و یک روبات گپ ایجاد شده که ناقض قوانین فدرال است.

3. دلیل اصلی خشم تیلور

اما برد اسمیت شرح داد که دلیل اصلی عصبانیت تیلور سوئیفت، توئیت های نژادپرستانه مورد استفاده ربات مایکروسافت در هنگام تعامل با کاربران بود که از سیاست های کاندیدای آن موقع ریاست جمهوری دونالد ترامپ حمایت می کردند و نازیسم را ترویج می کردند.

اسمیت گفت: این شرکت به سرعت ربات گپ را متوقف کرد و چند ساعت پس از راه اندازی آن را از بازار بیرون کشید.

رئیس مایکروسافت تأکید کرد که این اتفاق لزوم ارائه تضمین های قوی تر برای هوش صنعتی را به وی آموخته است.

مجله بیزینس اینسایدر گفته است که با سخنگوی تیلور سوئیفت تماس گرفته است تا درمورد ادعا های برد اسمیت اظهار نظر کند که آیا این مشکل با رضایت تیلور سوئیفت رفع شده است یا نه، اما کسی برای پاسخگویی فوری در دسترس نبوده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 367

به "ماجرای عصبانیت سلبریتی زن از شرکت مایکروسافت، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عصبانیت سلبریتی زن از شرکت مایکروسافت، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید