اخبار اقتصادی

مباحثی که در بازدید نمایندگان فیفا از فدراسیون صورت گرفت

به گزارش خبرنگاران، جلسات و بازدید نمایندگان فیفا از کمیته ها، دپارتمان ها، سازمان های لیگ فوتبال و فوتسال، مرکز ملی فوتبال و باشگاه پیکان (به عنوان نمونه ای از باشگاه های کشور) از سوی آندره واشکچیو و ژیر تورستنسان از روز سه شنبه (هفدهم اردیبهشت) آغاز...

28 تیر 1398

برخورد انسانی و غیرسیاسی با افراد و شنیدن سخن مخالفان از ویژگی های شاخص دکتر حبیبی است

وزیر اسبق آموزش و پرورش در آئین نکوداشت استاد نجفقلی حبیبی با اشاره به بعضی ویژگی های وی گفت: صدق در گفتار، تواضع در رفتار، دلسوزی عمیق، توجه به کرامت اشخاص، برخورد انسانی و غیرسیاسی با افراد و شنیدن سخن مخالفان از جمله ویژگی های شاخص دکتر حبیبی است.

23 تیر 1398

یک نفر از کارگران حادثه دیده چناران در کماست

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چناران گفت: روز گذشته چند نفر از کارگران یکی از واحدهای صنعتی این شهرستان دچار حادثه شدند که هنوز یک نفر از آن ها در کماست.

18 تیر 1398

دریافت حق سرویس در رستوران ها تخلف است

در حالیکه حق سرویس در سال های اخیر به جزو جدانشدنی فاکتور بسیاری از رستوران ها به خصوص رستوران های لوکس بدل شده، رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس، دریافت حق سرویس از مشتریان را خلاف قانون می داند.

17 تیر 1398

برخورداری تعدادی از هنرمندان صنایع دستی خراسان جنوبی از بیمه

معاون صنایع دستی خراسان جنوبی برخورداری تعدادی از هنرمندان صنایع دستی خراسان جنوبی از بیمه اطلاع داد.

13 تیر 1398

نشست وزیر امور خارجه آمریکا با شرکت های بزرگ نفتی پشت درهای بسته درباره ایران

منابع مطلع اعلام کردندوزیر امور خارجه آمریکا با روسای شرکت های بزرگ نفتی دنیا پشت درهای بسته دیدار می نماید تا آنها را برای عرضه بیشتر نفت به بازارهای آسیایی و دریافت مشتریان ایران ترغیب کند.

5 تیر 1398

اختصاص 300 میلیارد تومان برای کاهش تصادفات در سال 98

نمایندگان در مصوبه ای با اختصاص 300 میلیارد تومان برای کاهش تصادفات در سال 98 موافقت کردند.

30 خرداد 1398

حقوق های تا 2 میلیون و 750 هزار تومان از مالیات معاف می شوند

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98، از مصوبه این کمیسیون برای معافیت مالیاتی حقوق های کمتر از دو میلیون و 750 هزار تومان در ماه اطلاع داد.

15 خرداد 1398

زمان برگزاری نشست لهستان نشان دهنده حماقت آمریکایی ها است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که زمان برگزاری اجلاس ضد ایرانی لهستان آن هم دو روز قبل از برگزاری مراسم با شکوه 22 بهمن نشان دهنده حماقت آمریکایی ها خواهد بود. نشست ورشو تحت الشعاع حضور میلیونی مردم ایران در راهپیمایی قرار می گیرد.

13 خرداد 1398

لیگ برتر والیبال بانوان در ایستگاه آخر

لیگ برتر والیبال بانوان به هفته پایانی خود رسیده است و تکلیف قهرمان در این هفته معین می گردد.

10 خرداد 1398

روستاهای خراسان رضوی گنجینه ای از گردشگری است، 35 اقامتگاه بوم گردی به بهره برداری رسیده است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با بیان این که روستاهای استان گنجینه ای از گردشگری است، گفت: توسعه روستا تنها ایجاد کارخانه و کارگاه نیست بلکه توسعه برمدار گردشگری است.

9 خرداد 1398

کاروانسرای برد شیراز در شهرستان بوانات رصد خانه می گردد

جلسه کارگروه گردشگری استان فارس با هدف آنالیز مسائل و مسائل گردشگری شهرستان بوانات برگزار گردید.

7 خرداد 1398

فوتبال پیشکسوتان جام شکوری به ایستگاه پایانی رسید

به گزارش خبرنگاران، دیدارهای فینال امروز سه شنبه- 25 دی و چهارشنبه هفته جاری برگزار می گردد و طی آن پرونده این دوره از مسابقات بسته خواهد شد. برنامه بازیهای پایانی به این توضیح است.

6 خرداد 1398

دل پُر تولیدکنندگان از کمبود شیر

دبیر انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران گفت: ممنوعیت واردات شیرخشک یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت شیر است.

29 اردیبهشت 1398

نظام سرشماری در کشور منسوخ شده است، توصیه به مسئولان ثبت احوال

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی، روز دوشنبه در نشستی که به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس سازمان ثبت احوال در محل وزارت کشور برگزار گردید ضمن تقدیر و تشکر از تمام کسانی که در حوزه ثبت احوال فعالیت می نمایند، اظهار کرد: در مواقع مهمی مانند انتخابات...

22 اردیبهشت 1398

مردم در قبال وعده های انجام نشده حساسند، تصویب 2600 طرح حمایتی

به گزارش خبرنگاران، محمد سعیدی کیا شامگاه سه شنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل توضیح داد: اعتماد به مردم رفع کننده بسیاری از مسائل بوده و به هر اندازه که فرصت حضور بیشتر مردم و بکارگیری توانایی های آنان در بطن جامعه وجود داشته باشد، گام های بلند و...

11 اردیبهشت 1398

مستندسازی 247 احتیاج فناورانه با یاری فن بازارها

دبیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک گفت: البرز به دلیل برخورداری از مراکز دانشگاهی و صنایع بزرگ پتانسیل خوبی در حوزه فراوری فناوری و توسعه فن بازارها دارد.

21 فروردین 1398

مطالعه به شکل سنتی رقیبی به اسم فضای مجازی دارد

به گزارش خبرنگاران، محمد صادق کریمی کیا شامگاه گذشته در چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان خوزستان اظهار کرد: برای یاری به احداث و تجهیز کتابخانه های استان باید از ظرفیت های ملی هم بهره مند شویم و در این زمینه با صدا و سیمای کشور نیز برنامه ریزی...

28 اسفند 1397

مشترکان برق مازندران 169 میلیارد تومان بدهکار هستند

به گزارش خبرنگاران، قاسم شهابی در جلسه پیشرفت فیزیکی پروژه ها که با حضور معاونین ومدیران این شرکت برگزار گردید با اشاره به طلب 169 میلیارد تومانی از مشترکان بیان نمود: با توجه به هجمه های سیاسی اخیر، همه ما مسوولین شرکت موظفیم فرآیند خدمت رسانی و برق رسانی...

21 اسفند 1397

وجود 5550 پروژه نیمه کاره در مازندران

مفید غلامی راد در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره اینکه کل اعتبارات هزینه ای استان در امسال 600 میلیارد تومان است گفت: تاکنون حدود 45 درصد از این اعتبارات تخصیص یافته است.

9 اسفند 1397
تعداد: (35)