کولاکوویچ: معروف بخاطر ازدحام جمعیت به نشست نیامد! ، از عملکرد معنوی نژاد راضی هستم

به گزارش واندر هنگر، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: روز گذشته معروف به دلیل ازدحام جمعیت در نشست بعد از بازی حاضر نشد و امروز از عملکرد معنوی نژاد راضی بودم.

کولاکوویچ: معروف بخاطر ازدحام جمعیت به نشست نیامد! ، از عملکرد معنوی نژاد راضی هستم

به گزارش واندر هنگر، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی الیبال ایران در نشست خبری بعد از بازی گفت: برای تیم ما به جز اوایل ست نخست بازی راحتی بود و بازیکنان به خوبی بازی کردند. تعدادی از بازیکنان هم نتوانستند بازی کنند. به جز ابتدای بازی در کل توانستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

او در مورد میزبانی های ایران در هفته های سوم و چهارم لیگ ملت ها گفت: در کل باید بگویم که همه تیم ها این امتیاز را داشتند که در این جو عالی بازی کنند و ما هم از حضور هواداران خود استفاده کردیم. البته حضور هواداران در بازی های مقابل کانادا و پرتغال تا حدودی روی تیم ما هم تأثیر گذاشت اما تشکر می کنم که از تیم ما حمایت کردند.

او در مورد تغییرات زیاد در ترکیب امروز تیم ملی والیبال نیز گفت: ابتدا این را بگویم که به عنوان مربی به خیلی از صحبت ها توجه نمی کنم و باید کار خودم را انجام دهم. دلایل تغییرات شاید مصدومیت و خستگی ها و حتی انتخاب مربی باشد، اما من از ابتدا گفته ام که قصد داریم ثبات را در تیم ملی داشته باشیم.

کولاکوویچ درباره عملکرد جواد معنوی نژاد نیز توضیح داد: او بازی های زیادی فرصت داشت که به تیم ملی کمک کند اما مقابل آرژانتین مصدوم شد و نتوانستیم از او در ارومیه استفاده کنیم، اما الان در تیم حضور دارد و باید اعتماد به نفس بهتری پیدا کند تا بهتر شود. در کل عملکرد او خوب بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 229

به "کولاکوویچ: معروف بخاطر ازدحام جمعیت به نشست نیامد! ، از عملکرد معنوی نژاد راضی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: معروف بخاطر ازدحام جمعیت به نشست نیامد! ، از عملکرد معنوی نژاد راضی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید