همایش ورزش صبحگاهی در قزوین برگزار گردید

به گزارش واندر هنگر، در سومین روز از هفته فرهنگی قزوین، همایش ورزش صبحگاهی با شرکت پرشور شهروندان قزوینی و با حضور داودی رئیس و اعضای شورای شهر قزوین در زمین شقایق برگزار گردید.

همایش ورزش صبحگاهی در قزوین برگزار گردید

تجهیز بوستان های شهر به استیج های صبحگاهی و عصرگاهی

حکمت الله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از تجهیز بوستان های شهر به استیج های صبحگاهی و عصرگاهی اطلاع داد.

وی همچنین از بهسازی چمن مصنوعی زمین شقایق اطلاع داد و اضافه کرد: توسعه ورزش همگانی یکی از رویکردهای مهم شورای شهر قزوین در بخش ورزش است.

احداث مجموعه فرهنگی ورزشی در شهر قزوین

دقیقی، عضو شورای اسلامی شهر قزوین نیز در این همایش از احداث مجموعه فرهنگی ورزشی در شهر قزوین اطلاع داد و گفت:این مجموعه برای استفاده کارکنان شهرداری و همچنین شهروندان قزوین با هدف ترویج فرهنگ ورزش و افزایش نشاط ساخته می گردد.

سعید دقیقی اضافه کرد:جای بسی خوشحالی است که شورای شهر پنجم موفق گردیده است به بخش عمده ای از وعده هایش در حوزه ورزش قهرمانی، همگانی و زیرساخت های ورزشی عمل کند و امیدواریم در آینده نزدیک تمامی اهداف مجموعه مدیریت شهری در این حوزه محقق گردد.

دقیقی خاطرنشان از بهسازی زمین شقایق و چمن مصنوعی این زمین جهت رفاه حال ورزشکاران و شهروندان اطلاع داد.

وی اظهار کرد:امروز بیش از 80 درصد افراد شرکت کننده در همایش ورزش صبحگاهی بانوان بود که این امر بسیار خوشحال کننده است چرا که برای ترویج فرهنگ ورزش های همگانی نقش زنان بسیار مهم است آنان بعنوان همسر یا مادر می توانند در امر نهادینه سازی ورزش در خانواده ها تاثیر گذار باشند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: برگزاری سلسله برنامه های همایش ورزش صبحگاهی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی، توسعه ورزش همگانی و ارتقای سطح سلامت شهروندان در دستور کار مدیریت شهر قزوین قرار گرفته است. وی اضافه کرد:بر اساس برنامه ریزی های انجام شده همایش ورزش صبحگاهی هر هفته در یک بوستان شهر قزوین در حال برگزاری است که خوشبختانه این برنامه مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

پس از ورزش صبحگاهی به منظور ترغیب شهروندان به ورزش صبحگاهی به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 آبان 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 26

به "همایش ورزش صبحگاهی در قزوین برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش ورزش صبحگاهی در قزوین برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید