مورینیو: شاید یک بازیکن لایپزیگ برای ما گل بزند!، تاتنهام تنها باشگاه بدون جام من نخواهد بود

به گزارش واندر هنگر، ژوزه مورینیو امیدوار به جبران شکست خانگی مقابل راسنبال لایپزیگ است.

مورینیو: شاید یک بازیکن لایپزیگ برای ما گل بزند!، تاتنهام تنها باشگاه بدون جام من نخواهد بود

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در خانه راسنبال لایپزیگ در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از تلاش برای جبران شکست خانگی دور رفت سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام گفت: دیویس یکی دو هفته دیگر غایب خواهد بود. انتظار ندارم انزونزی دیگر در این فصل بازی کند. به این شرایط عادت داریم. باید بگویم مصدومیت ها بیشتر به ما ضربه روحی وارد کرد چون وقتی 4، 5 مصدوم داشته باشی، دیگر دغدغه خاصی برای نفر ششم و هفتم نخواهی داشت. به بازیکنانم باور دارم و به نظرم می توانیم پیروز شویم.

او در ادامه اضافه کرد: نیمه اول را یک - صفر واگذار کرده ایم. 2 روز پیش هم تا پایان نیمه اول یک - صفر عقب بودیم. این اتفاق در طول فصل جاری چند باری برای ما رخ داده است. سوال تان این است چگونه می خواهید در غیاب کین، سون و برخواین 2 گل بزنید. راه های زیادی برای گلزنی وجود دارد. حتی یک بازیکن لایپزیش می تواند کاری که آنتونیو رودیگر انجام داد را رقم بزند و برای ما گلزنی کند!

مورینیو در ادامه شرح داد: دستاوردی که در تاریخ ماندنی می شود، برد است. قطعا اگر قهرمان می شدیم، خارق العاده بود اما وقتی یک فینال را می بازید، مدال خود را کنار می اندازید. بزرگ ترین دستاورد من در این رقابت ها متعلق به زمانی است که در آن قهرمان شدم. معتقدم تاتنهام تنها باشگاهی نخواهد بود که با آن جام کسب نکرده باشم. در هر باشگاه جام گرفته ام و اعتقاد دارم در تاتنهام هم به چنین چیزی دست می یابم. وقتی یورنته نباشد، با ارسال توپ به محوطه جریمه هم پیروز نخواهید شد.رایان سسنیون باید به ما کمک کند.

او در پایان گفت: رقابت برای بازی کردن در سمت چپ خط دفاعی بین سسنیون و یان فرتونگن است. وقتی در مسابقه ای به مدافع چپی نیاز داریم که در حملات شرکت کند، فکر می کنم تانگانگا گزینه مناسبی باشد. رایان همچنین می تواند در فاز هجومی هم گزینه هایی برای ما فراهم کند. به ویژه در غیاب برخواین، فکر می کنم وقتش رسیده تا به رایان سسنیون فرصت بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 819

به "مورینیو: شاید یک بازیکن لایپزیگ برای ما گل بزند!، تاتنهام تنها باشگاه بدون جام من نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: شاید یک بازیکن لایپزیگ برای ما گل بزند!، تاتنهام تنها باشگاه بدون جام من نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید