بالوتلی، چاق ترین ستاره دنیا!

به گزارش واندر هنگر، کاربران شبکه های اجتماعی هم به موضوع اضافه وزن بالوتلی بی توجه نبوده اند و ترول های زیادی درباره اضافه وزن آقای تناسب اندام فوتبال ایتالیا در شبکه های اجتماعی منتشر گردیده است.

بالوتلی، چاق ترین ستاره دنیا!

به گزارش خبرنگاران ، ماریو بالوتلی که دوران سرمربی گری روبرتو مانچینی بار دیگر به یکی از بازیکنان ثابت آتزوری تبدیل گردیده بعد از تعطیلات تابستانه با اضافه وزن 12 کیلویی بازگشت تا همه را شگفت زده کند. بالوتلی که پیش از تعطیلات تابستانه سال جاری با وزن 88 کیلوگرمی در تیم ملی ایتالیا و باشگاهش نیس فرانسه بازی می کرد، در بازگشت از تعطیلات تابستانه با ظاهری متفاوت و وزنی 100 کیلویی شگفتی ساز شد و در ایتالیا و فرانسه تعجب را برانگیخت. بالوتلی که پیش از این بعد از گل زدن برای نشان دادن عضلات خود دست از پا نمی شناخت و پیش از هر چیز پیراهن خود را درمی آورد تا به عضلات ساخته و پرداخته گردیده اش بنازد، حالا دیگر مسلماً هیچ علاقه ای برای این کار نخواهد داشت. دوست داران فوتبال درخشش بالوتلی در جام ملتهای اروپای 2012 آلمان را فراموش نخواهند کرد. بالوتلی که به نماد قدرت بدنی و آمادگی جسمانی تبدیل گردیده بود و بدن آماده و ورزیده اش به مثالی از یک فوتبالیست ورزیده ولی چابک تبدیل گردیده بود. حالا اما اسطوره بالوتلی با مخابره شدن عکسهایی از او که به وضوح شکم برآمده اش در آنها پیدا است دود گردیده و به هوا رفته است.

در جریان دیدار تیم ملی ایتالیا و لهستان در لیگ ملت ها که با نتیجه تساوی 1-1 به خاتمه رسید، بالوتلی از ابتدا به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفت ولی بعد از یک نمایش بسیار ضعیف در دقیقه 62 بازی تعویض شد. سه روز بعد در جریان شکست 1-0 آتزوری در مقابل قهرمان اروپا، پرتغال، بالوتلی حتی روی نیمکت هم نبود بلکه بازی را از سکوها تماشا می کرد. شکی نیست که دلیل عمده نمایش ضعیف این ستاره ایتالیایی چیزی جز اضافه وزن عجیب او نیست.

کار تا جایی بالا گرفته که حتی رئیس فدراسیون فوتبال لهستان، زبگنیو بونیک بعد از بازی تیم ملی کشورش با ایتالیا درباره بالوتلی صحبت نموده و گفت: من از بالوتلی خوشم می آید. ولی یک فوتبالیست حرفه ای نباید در این شرایط بدنی باشد. من اگر بودم بازیکنی که 15 کیلو اضافه وزن دارد را به میدان نمی فرستادم. در جریان بازی چند بار تعیین بود که او به همین خاطر نتوانست کاری که باید را انجام دهد.

بعد از ناکامی ایتالیا در صعود به جام جهانی روسیه، درحالیکه فدراسیون فوتبال ایتالیا برای بازسازی تیم ملی این کشور روبرتو مانچینی را به سرمربی گری آتزوری منصوب نموده و در این کشور امیدهای زیادی به بازگشت به روزهای اوج فوتبال ایتالیا مشاهده می شود، بسیاری انتظار داشتند ماریو بالوتلی یکی از ستون های اصلی در اختیار مانچینی برای بازسازی آتزوری باشد ولی حالا تعیین گردیده که او فعلاً قادر به انجام چنین کاری نیست.

به گزارش روزنامه فرانسوی اکیپ بالوتلی زمانی که روز هفدهم ژوئیه از تعطیلات تابستانی به باشگاه خود، نیس فرانسه، برمی شود در کمال شگفتی همه وزنی 100 کیلوگرمی دارد. به گزارش اکیپ، سرمربی نیس، پاتریک ویرا از دیدن وضعیت ستاره تیمش بسیار عصبانی گردیده و با او دعوا نموده است. ویرا که در نیس جانشین لوسین فاور، سرمربی فعلی دورتموند گردیده در این باره به خبرنگاران گفت: من می خواهم با بازیکنانی کار کنم که فکر و ذکرشان اینجا است و نه جای دیگر.

درحالیکه بالوتلی همچنان برای رها شدن از اضافه وزن خود کوشش می نماید به نظر می رسد تا کنون موفق نگردیده بیش از یکی دو کیلوگرم لاغر شود. کاربران شبکه های اجتماعی هم به موضوع اضافه وزن بالوتلی بی توجه نبوده اند و ترول های زیادی درباره اضافه وزن آقای تناسب اندام فوتبال ایتالیا در شبکه های اجتماعی منتشر گردیده است. باید دید آیا ستاره سابقاً قلدر و عضلانی آتزوری می تواند از شر کیلوهای اضافه خود رها گردیده و آنطور که مربیانش در تیم ملی ایتالیا و باشگاه نیس، به خصوص مانچینی، می خواهند به عصای دست آنها در خط حمله تبدیل شود یا نه؟

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 8 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 48

به "بالوتلی، چاق ترین ستاره دنیا!" امتیاز دهید

1 کاربر به "بالوتلی، چاق ترین ستاره دنیا!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالوتلی، چاق ترین ستاره دنیا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید