پپ گواردیولا: هر روز باید با پدیده زشت نژادپرستی مبارزه کنیم، هوفنهایم قبلا نشان داده چه تیم سختکوشی است

به گزارش واندر هنگر، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری تیمش درباره مسائل مربوط به نژادپرستی حرف زد.

پپ گواردیولا: هر روز باید با پدیده زشت نژادپرستی مبارزه کنیم، هوفنهایم قبلا نشان داده چه تیم سختکوشی است

به گزارش واندر هنگر ، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هوفنهایم در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از حواشی اخیر و اظهارات نژادپرستانه ضد رحیم استرلینگ در 2 بازی گذشته منچسترسیتی سخن گفت.

سرمربی منچسترسیتی، این گونه اظهاراتش را آغاز کرد: باید هر روز با این پدیده زشت نژادپرستی مقابله کنیم. من به خاطر محکومیت این عمل زشت از سوی باشگاه چلسی، از آن ها تشکر می کنم. اگر نمونه این اتفاقات در باشگاه من هم اتفاق می افتاد، باز هم همین حرف ها را می زدم و همین کارها را انجام می دادم. ما باید برای احقاق حقوق بشر برای همه انسان ها و ایجاد یک جامعه برتر انسانی برای آیندگان، مبارزه کنیم. این نوع حرکات و اعمال نژادپرستانه خطرناک است؛ نه تنها در انگلیس بلکه در سرتاسر اروپا. پیغام من به سیاستمداران این است که باید در برابر حق شهروندی تمام انسان ها سخت گیر باشند و این خود، بهترین نوع دموکراسی است.

گواردیولا درباره بازی پیش رو سیتی گفت: هوفنهایم حذف شده اما نشان داده تیمی سختکوش است و دقایق پایانی 2 بازی اخیرش در لیگ قهرمانان ثابت کرد تا چه حد جنگجو و هیجانی است. باید با قدرت برای کسب پیروزی و عنوان سرگروهی به میدان برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 106

به "پپ گواردیولا: هر روز باید با پدیده زشت نژادپرستی مبارزه کنیم، هوفنهایم قبلا نشان داده چه تیم سختکوشی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پپ گواردیولا: هر روز باید با پدیده زشت نژادپرستی مبارزه کنیم، هوفنهایم قبلا نشان داده چه تیم سختکوشی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید