مرادمند پرکار ترین مدافع استقلال شد

به گزارش واندر هنگر، به گزارش خبرنگاران، محمد حسین مرادمند از جمله بازیکنانی است که در این فصل به تیم استقلال پیوست. خرید جدید آبی ها که از شهرخودرو به این تیم آمد، در حالی ریسک بر تن کردن پیراهن استقلال را به جان خرید که در این تیم مدافعان میانی خوبی که از سابقه بیشتری نسبت به وی برخوردار بودند، حضور داشتند. با این وجود مرادمند به عنوان نخستین خرید جدید استقلال به این تیم آمد.

مرادمند پرکار ترین مدافع استقلال شد

این بازیکن در هفته نخست برابر مس رفسنجان فرصت بازی پیدا نکرد تا زوج یزدانی - دانشگر در قلب دفاعی آبی پوشان حضور داشته باشند. اما این اولین و آخرین غیبت وی در ترکیب آبی پوشان در این فصل بود و بعد از مصدومیت یزدانی از هفته دوم به ترکیب اولیه اضافه شد.

نخستین تجربه حضور مرادمند در استقلال با شکست مقابل فولاد همراه شد. اما با این وجود مرادمند از آن روز تا به امروز به یک بازیکن ثابت در قلب دفاعی آبی پوشان بدل شده و در تمام 90 دقیقه های 7 بازی آخر این تیم حضور داشته است تا با 630 دقیقه حضور در ترکیب آبی ها یکی از پر کارترین بازیکنان و پر کارترین مدافع این تیم باشد.

عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، سینا خادم پور و عرفان روحانی مدافعان میانی دیگری هستند که در لیست آبی پوشان حضور دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1404

به "مرادمند پرکار ترین مدافع استقلال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادمند پرکار ترین مدافع استقلال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید