مخالفت کتائب حزب الله و الاعلام الامنی با حمله دیشب به منطقه الخضراء بغداد

به گزارش واندر هنگر، کتائب حزب الله عراق وابسته به الحشد الشعبی و گروه اطلاع رسانی امنیتی عراق به حمله راکتی به منطقه الخضراء بغداد واکنش نشان دادند.

مخالفت کتائب حزب الله و الاعلام الامنی با حمله دیشب به منطقه الخضراء بغداد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، گروه مقاومت اسلامی کتائب حزب الله از گروه های وابسته به سازمان الحشد الشعبی عراق با صدور بیانیه ای به حمله دیشب به منطقه الخضراء بغداد واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است: گلوله باران سفارت شر (شیطان) در زمان کنونی یک رفتار کنترل نشده و غیرمنضبط تلقی می شود و مقامات ذی صلاح باید عاملان این حمله را تحت پیگرد قرار داده و آن ها را دستگیر کنند.

کتائب حزب الله تاکید کرد: ما شلیک راکت بی رویه و خودسرانه به پادگان نظامی در سفارت آمریکا را محکوم می کنیم، زیرا تهدیدی واقعی برای جان غیرنظامیان است.

این گروه مقاومت ادامه داد: ماخواستار عاری سازی مناطق مسکونی و امن در بغداد از مظاهر فعالیت های نظامی ایالات متحده هستیم.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق (واع)، گروه الاعلام الامنی عراق (نهاد اطلاع رسانی امنیتی عراق) اعلام کرد، یک گروه قانون شکن چند راکت به سمت منطقه الخضراء بغداد شلیک کرد.

در بیانیه این نهاد آمده است: معلوم شده است که منطقه شلیک راکت از سمت پادگان الرشید بوده است.

بر اساس این بیانیه، حمله راکتی مذکور با وارد آمدن خسارات مادی به چندین ساختمان و چندین خودروی غیرنظامی همراه شد و هیچ تلفات جانی نداشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1383

به "مخالفت کتائب حزب الله و الاعلام الامنی با حمله دیشب به منطقه الخضراء بغداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت کتائب حزب الله و الاعلام الامنی با حمله دیشب به منطقه الخضراء بغداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید