محکومیت برای 4 باشگاه فوتبال ایران

به گزارش واندر هنگر، کمیته شرایط فدراسیون فوتبال 4 باشگاه را محکوم کرد.

محکومیت برای 4 باشگاه فوتبال ایران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران،کمیته شرایط آرای خود را در پرونده های مختلف به توضیح زیر صادر کرد:

با توجه به شکایت بهروز افشار از خوشه طلایی ثناء، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 54 میلیون و 500 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پی شکایت مهدی حنفی از باشگاه صنعت نفت آبادان، کمیته شرایط نسبت به دعوی خواستار به مقدار 7 میلیارد ریال قرار ابطال دادخواست را صادر کرد.

در پرونده شکایت حبیب شاکری از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 775 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 16 میلیون و 895 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. بعلاوه کمیته شرایط نسبت به دعوی خواستار به مقدار 875 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت رضا خورسندی از باشگاه سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 450 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 9 میلیون و 810 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پرونده شکایت میرهادی میرجوان از باشگاه صنعت نفت آبادان، کمیته شرایط نسبت به دعوی خواستار به مقدار 16 میلیارد و 500 میلیون ریال قرار ابطال دادخواست را صادر کرد.

با توجه به شکایت محمدعلی عشقی از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 125 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 24 میلیون و 525 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. بعلاوه کمیته شرایط نسبت به دعوی خواستار به مقدار 875 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 مرداد 1402 بروزرسانی: 29 مرداد 1402 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 2264

به "محکومیت برای 4 باشگاه فوتبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت برای 4 باشگاه فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید