مجتبی جباری: می توانیم با الهامی مسائل استقلال را حل کنیم، سرمربی نباید با فضای مجازی انتخاب گردد

به گزارش واندر هنگر، مسائل استقلال را می شناسم و می دانم به چه صورت است. می دانم در این شرایط می توانم به باشگاه یاری کنم.

مجتبی جباری: می توانیم با الهامی مسائل استقلال را حل کنیم، سرمربی نباید با فضای مجازی انتخاب گردد

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که ساکت الهامی با او برای حضور در این تیم تماس گرفته و این دو می توانند مسائل تیم را حل نمایند.

مجتبی جباری در گفت وگو با تسنیم، گفت: ساکت الهامی با من برای همکاری در استقلال تماس گرفت و با توجه به پیشنهاد باشگاه به ایشان برای سرمربیگری استقلال قبول کردم که همکاری داشته باشم. از الهامی از زمان حضورم در ابومسلم مشهد شناخت داشتم. فکر می کنم این توانایی در ما وجود دارد که کار مثبتی در استقلال انجام دهیم و با حاشیه و سر و صدای کمتر بتوانیم استقلال را به آرامش برسانیم.

مسائل در استقلال زیاد است، اما می توانیم در بحث های فنی یاری کنیم. وی با بیان این جمله اضافه کرد: الهامی در سال های گذشته کوشش نموده خودش را در سطح مربیگری جلو ببرد و پیروز باشد. اینکه یک مربی بخواهد با فضای مجازی انتخاب گردد، کار درستی نیست. باشگاه متعلق به کسی نیست که اینگونه بخواهند روی آن مانور بدهند. کسانی باید به استقلال بیایند که توانمند بوده و دنبال منافع شخصی خودشان نباشند. فضای مجازی و ارتباطات باعث شده برخی کسانی که می توانستند یاری نمایند، فاصله بگیرند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اعلام نمود: الان که که این صحبت ها را انجام می دهم، اعتقاد دارم گروه ما می تواند به باشگاه یاری کند. این موضوع را بدون شلوغ کاری در فضای مجازی و رایزنی اعلام می کنم. در بحث مربیگری در سال های اخیر سعی کردم از تمام چیزهایی که وجود داشت، استفاده کنم و خودم را بالا ببرم. نباید فراموش کنید چند بار می توانستم به عنوان مربی از جمله زمان وینفرد شفر در استقلال کار کنم، اما دوستان با ارتباطات توانستند ما را دور نگه دارند و افراد دیگری را نزدیک نمایند. در این مقطع دنبال این نیستم که برای باشگاه حاشیه بوجود بیاورم و دنبال کار خوب برای تیم هستم. اگر استقلال به لحاظ فنی و تاکتیکی نخواهد خودش را بالا ببرد، چند هفته دیگر روی همین نقطه می ایستیم.

جباری گفت: مسائل استقلال را می شناسم و می دانم به چه صورت است. می دانم در این شرایط می توانم به باشگاه یاری کنم. شاید الان هم که این صحبت ها را انجام می دهم خیلی ها به هزار و یک واسطه می خواهند اعلام حضور نمایند، اما من خواستم بگویم توانایی این کار را دارم و گروه ما هیچ چیزی کم ندارد. می دانم مسائل زیاد است، اما با این مسائل چه زمانی که بازی می کردم روبرو شده بودیم. اگر در دوران بازیگری حرفی زدم، برای منافع باشگاه بوده و خودخواهانه نبود. امیدوارم انتخابی صورت بگیرد که در آینده تأثیر مثبتی داشته باشد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1536

به "مجتبی جباری: می توانیم با الهامی مسائل استقلال را حل کنیم، سرمربی نباید با فضای مجازی انتخاب گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتبی جباری: می توانیم با الهامی مسائل استقلال را حل کنیم، سرمربی نباید با فضای مجازی انتخاب گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید