منصوریان: کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می نماید

به گزارش واندر هنگر، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری بازی با سپاهان حاضر شد.

منصوریان: کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می نماید

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار کرد: این اولین دربی است که در اصفهان تجربه می کنم. این بازی دومین دربی کشور است. هر دو تیم نایب قهرمانی آسیا را یدک می کشند و بخشی از اعتبار فوتبال ایران هستند. یکی از بهترین مربی های حال حاضر ایران در سپاهان است. افتخار شاگردی او را داشته ام. فردا بازی سختی برای ما خواهد بود. به طور طبیعی و به خاطر طرفداران کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می نماید. امید ما به جوانان ما است و همینطور وضعیت بدنی تیم. ضمن اینکه تیم سپاهان را بررسی نموده ایم.

او ادامه داد: خیلی امیدواریم که فردا اول وضعیت روحی بازیکنان را کنترل کنیم. برنامه هایمان را تا آخر بازی پلکانی جلو می بریم. چون می دانیم با تیمی بازی داریم که از تیم های صدر جدول است. امیدوارم داربی بسیار قشنگی باشد. مردم داربی خوبی خواهند دید. امیدوارم با کوشش بازیکنانم به آن چیزی که می خواهیم برسیم.

منصوریان همچنین گفت: به خاطر بازی های مان در لیگ قهرمانان آسیا دو بازی ما به تعویق افتاد و باید خودمان را با فشردگی لیگ منطبق می کردیم. بعد از بازی با استقلال خوزستان ما به بازیکنان دو روز و 10 ساعت استراحت دادیم. اطلاع دارم که سپاهان هم کلاً یک روز استراحت نموده است.

منصوریان درباره تعطیلات و دید و بازدید هم گفت: من 6 ساعت مانده به سال تحویل پدر و مادر خودم را دیدم. بعد از آن به خاطر فوت پدر همسرم باید به خانه آن ها می رفتیم. بعد از آن هم به سمت اصفهان حرکت کردیم.

سرمربی ذوب آهن با بیان اینکه بازی فردا سخت خواهد بود اظهار کرد: دربی های اصفهان را اکثراً از تلویزیون دیده ام. تفاوتی که این دربی با دربی تهران داشت این بود که دربی اصفهان از لحاظ فنی سطح بالاتری داشت چون فشار روحی و روانی کمتری به دو تیم اصفهانی وارد می گردد. اگر به لحاظ روحی فردا از خودمان مواظبت نکنیم بازی سختی خواهیم داشت. وضعیت بدنی ما بسیار خوب است. بازیکنان با تجربه ذوب آهن به من گفته اند که دربی اصفهان کیفیتش از همان اول بازی تا آخر یکنواخت است. اما من خودم در 15 دربی تهران بوده ام و نیمه اولش کتک کاری است. مربی عزیزم یعنی آقای قلعه نویی هم در تیم رقیب است. شاید سیستم هایی که تیم او اجرا می نماید به مزاج خیلی ها سازگار نباشد اما او بهترین قهرمانی های لیگ را دارد. او رکورد بی نظیری دارد.

او اضافه کرد: برای بازیکنان ما بازی فردا یک نقطه عطف است. اگر با ذهنیت بازی با پدیده به زمین برویم می توانیم خودمان را کنترل کنیم. پناه بر خدا تمام کوشش مان را می کنیم تا ببینیم کدام تیم لایق برد است.

منصوریان درباره داوری بازی فردا و همچنین بیانیه های دو باشگاه قبل از این بازی، گفت: داور اگر یک سوت اشتباه بزند در نتیجه بازی تاثیرگذار است. البته سپاهان هم از داوری اذیت شده است ولی ذوب آهن مظلوم ترین تیم لیگ است. اعتقاد مدیران باشگاه ما و خود من این است که باید از داوران حمایت کرد چون در غیر این صورت تعداد اشتباهات بیشتر می گردد. ولی بیانیه تیم ما مربوط به این نمی شد که خدایی ننموده داور بخواهد به نفع تیمی سوت بزند. باید دقت بیشتری در داوری بگردد. داور در بازی فردا از من و آقای قلعه نویی تاثیر بیشتری دارد. در کل اعتقاد دارم داوری ما از حد معمول هم خیلی بیشتر رشد نموده است. سعی می کنم در بازی فردا در داوری دخالتی نداشته باشم. در این پوست اندازی این لبه چاقو به پوست برخی از تیم ها مثل ما گیر می نماید.

او درباره نحوه بازی تیمش و سپاهان هم بیان نمود: من و آقای قلعه نویی چون خودمان هافبک بوده ایم در زمان بازیگری، تیم هایمان را جوری می چینیم که هم عقب زمین را داشته باشیم و هم جلوی زمین را. مطمئن باشید بازی خوبی را خواهید دید. سپاهان یک رقیب قابل احترام برای ما است. ما توجهی به صدر جدول نداریم چون شانس قهرمانی نداریم. یک روال غلطی در فوتبال ایران است که من خنده ام می گیرد آن هم این است که دو هفته مانده به خاتمه لیگ می گویند باید جوانمردانه بازی کنید. ما همواره جوانمردانه بازی می کنیم و برای هیچ تیمی بازی نمی کنیم و فقط برای خودمان بازی می کنیم. با تمام وجود برای پرچم سبز قبا جنگ می کنیم. اصلاً مهم نیست برای ما که چه کسی قهرمان می گردد. امیدوارم هر تیمی لایق است قهرمان گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 166

به "منصوریان: کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: کفه ترازو به نفع سپاهان سنگینی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید