طیبی: موفقیت تیم ملی را به پای ایران می نویسند

به گزارش واندر هنگر، مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: جو حاکم بر اردوی ایتالیا فضایی پرانگیزه را برای بازیکنان تیم ملی ایجاد کرده است.

طیبی: موفقیت تیم ملی را به پای ایران می نویسند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد طیبی درباره شرایط اردوی تیم ملی در ایتالیا اظهار کرد: شرایط خوبی برای تیم ملی در ایتالیا فراهم شده است. خوشبختانه همه چیز به بهترین نحو آماده است تا بازیکنان بتوانند برنامه های کادرفنی را برای شروع رقابت های انتخابی جام جهانی پیاده کنند.

وی ادامه داد: شاید افسوسی که وجود دارد این باشد که چرا شرایطی فراهم نشد که در اردوهای قبلی هم به آمادگی مان اضافه کنیم، اما حتماً با تلاش بازیکنان و برنامه ای که کادر فنی تنظیم کرده از فرصت کم باقیمانده استفاده می کنیم تا بتوانیم قبل از بازی یازدهم شهریور به آمادگی کامل برسیم. شرایط خوشبختانه خوب است و فکر می کنم همه چیز تحت ِکنترل کادر فنی است.

طیبی خاطر نشان کرد: فضای اردو به گونه ای است که ناخودآگاه به بازیکنان تیم انگیزه مضاعف می دهد و فکر می کنم همین موضوع بتواند به تیم ملی در بازی های یازدهم و شانزدهم شهریور کمک کند. همه اعضای تیم، از کادر فنی گرفته تا بازیکنان و کادر پزشکی و تدارکات طوری تلاش می کنند که می شود به موفقیت در دو بازی برابر قطر و چین امیدوار بود.

مدافع جنوبی کشورمان با بیان اینکه برای موفقیت تیم ملی به دعای مردم، حمایت رسانه ها و مسئولان نیاز داریم، اضافه کرد: پیروزی و موفقیت تیم ملی را در نهایت به پای ایران می نویسند و به خاطر همین کل اعضای تیم ملی این انگیزه را دارند که موفقیت را برای مردم ایران هدیه بیاوریم.

طیبی درباره شرایط تیم ملی قطر هم گفت: شاید در گذشته قطر خیلی حریف مهمی برای فوتبال ایران به حساب نمی آمد اما آنها در این سه چهار سال پیشرفت زیادی داشته اند. نتایج تیم های باشگاهی این کشور در لیگ قهرمانان آسیا و امکاناتی که برای فوتبال شان فراهم شده، نشان می دهد که چه هدفی را دنبال می کنند. آنها به هر حال میزبان جام جهانی 2022 هستند و با تقویت تیم های باشگاهی شان، شرایطی را ایجاد کرده اند که در نهایت به سود تیم ملی شان تمام می شود. ضمن اینکه بازی های اول در چنین مسابقاتی معمولاً اهمیت زیادی دارد و خیلی مهم است که بتوانیم شروع خوبی در مسابقات داشته باشیم. حضور و کمک هواداران تیم ملی در بازی با قطر می تواند برگ برنده ما باشد و مطمئناً ورزشگاهی با حضور یکصد هزار تماشاگر کار قطری ها را در دیدار برابر ایران بسیار مشکل تر خواهد کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 691

به "طیبی: موفقیت تیم ملی را به پای ایران می نویسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طیبی: موفقیت تیم ملی را به پای ایران می نویسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید