خطر تعلیق عراق برطرف شد

به گزارش واندر هنگر، کاندیدای معترض به تقلب در انتخابات ریاست فدراسیون عراق اظهار داشت که در صورت خطر تعلیق فوتبال عراق به خاطر پرونده شکایتی اش از حقش می گذرد و مانع از تعلیق فوتبال کشورش می گردد.

خطر تعلیق عراق برطرف شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، عدنان درجال، بازیکن سابق تیم ملی عراق و کاندیدای دوره قبل ریاست فدراسیون عراق در مصاحبه با سایت الکوره گفت که شکایت او علیه فدراسیون عراق فوتبال این کشور را تهدید نمی نماید و ورود فیفا باعث نمی گردد که فوتبال این کشور تهدید گردد.

کاندیدای معترض به تقلب در انتخابات ریاست فدراسیون عراق گفت: شکایت من علیه فدراسیون عراق از اعضای هیئت مدیره و رئیس است که تقلبشان ثابت شده است. در جلساتی که داشتم دیدم که آنها هنوز عمق فاجعه را درک نکردند به همین خاطر این پرونده به دادگاه عالی ورزش(کاس) رفت.

وی درباره اینکه با ورود فیفا خطر تعلیق فوتبال عراق را تهدید می نماید، گفت: در ابتدا باید تاکید کنم که ورود فیفا به این موضوع باعث تهدید فوتبال عراق نیست در صورتیکه این شکایت من فوتبال عراق را تهدید کند من بدون شک از شکایتم صرف نظر می کنم.

پیش از این دادگاه عراق دو مسئول بلند پایه فدراسیون عراق را به 2 سال حبس به خاطر دست کاری مدارک درجال در انتخابات ریاست فدراسیون این کشور محکوم نموده بود. با ادعای این کاندیدای معترض به نظر می رسد پرونده فساد در فدراسیون عراق در صورت رسیدن به مرحله تعلیق این کاندیدا از شکایتش انصراف می دهد و خبری از حذف عراق در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر نیست.

عراق رقیب اصلی ایران در انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های آسیا 2023 چین است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 416

به "خطر تعلیق عراق برطرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر تعلیق عراق برطرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید