شهردار یزد با 6 رای انتخاب شد

به گزارش واندر هنگر، خبرنگاران/یزد در نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد، ابوالقاسم محی الدینی با کسب شش رأی به اسم شهردار منتخب یزد انتخاب و معرفی گردید.

شهردار یزد با 6 رای انتخاب شد

در نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد که با حضور تمام اعضا عصر امروز 13 شهریور 1400 برگزار گردید، ابوالقاسم محی الدینی با شش رأی به اسم شهردار منتخب یزد انتخاب و معرفی گردید.

ابوالقاسم محی الدینی، جمال بافرانی و محمد جواد ابوالحسینی سه گزینه نهایی شورای اسلامی شهر یزد برای سکانداری شهرداری شهر جهانی یزد بودند.

غلامحسین دشتی رئیس شورای شهر یزد در این نشست که در صحن علنی شورا برگزار گردید، بر انتخاب شهردار واجد شرایط تاکید نمود و گفت: شهردار منتخب باید بتواند جوابگوی نیازهای شهر و مجری برنامه ها و رویکردهای شورای شهر باشد.

به گفته وی، آشنا بودن به مسائل استان و توانمندی در حل مسائل استان به ویژه مسائل و مسائل متراکم موجود در بخش های مختلفی که به این شورا رسیده از جمله مهمترین مسائلی بود که مد نظر اعضای شورا قرار داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه رزومه 41 نفر به شورای شهر رسید، گفت: 17 نفر از این افراد مطابق با آیین نامه وزارت کشور واجد شرایط بودند و کمیته ویژه شورای شهر اقدام به آنالیز صلاحیت این افراد کرد و در نهایت از بین این 17 نفر، هشت فرد برای مصاحبه حضوری و ارائه برنامه ها به جلسات شورا دعوت شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1764

به "شهردار یزد با 6 رای انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار یزد با 6 رای انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید