ایران، ژاپن، فرصت انتقام سروقامتان ایران از سامورایی ها

به گزارش واندر هنگر، تیم ملی والیبال کشورمان در فینال رقابت های والیبال قهرمانی آسیا امروز به مصاف ژاپن خواهد رفت.

ایران، ژاپن، فرصت انتقام سروقامتان ایران از سامورایی ها

به گزارش خبرنگار ،تیم ملی والیبال کشورمان با شکست حریفان خود در این دوره از رقابت های قهرمانی آسیا مقتدرانه به نیمه نهایی رسید و در نیمه نهایی هم توانست چشم بادامی ها را از پیش رو بردارد و راهی فینال شود. تیم ملی والیبال ایران که بعد از لیگ ملت ها و المپیک توکیو نو نوار شده است با رویای قهرمانی در آسیا پا به رقابت های قهرمانی آسیا گذاشته تا خاطرات تلخ گذشته را فراموش کند.

ملی پوشان والیبال کشورمان در این دوره از رقابت های والیبال قهرمانی آسیا سختی های زیادی به لحاظ میزبانی بد ژاپنی ها کشیدند، اما این سختی و شرایط سخت هم مانع هئف عظیم ملی پوشان ما در رقابت های والیبال قهرمانی آسیا نشد و آن تا تحقق رویای خود تنها یک قدم فاصله دارند و باید امروز به مصاف تیم ملی ژاپنی بفرایند که در لیگ ملت ها و المپیک نتیجه را به آن ها واگذار نموده است.

پیش از این والیبال ایران و ژاپن در المپیک توکیو به مصاف هم رفته بودند که تیم ملی ژاپن با پیروزی 3 بر 2 مقابل ایران توانست از دور مقدماتی این رقابت ها صعود کند و شکست ایران مقابل ژاپن باعث شد، والیبالیست های ایران از صعود به دور بعدی این مسابقات باز بمانند.

شاگردان عطایی درحالی به مصاف ژاپن خواهند رفت که تیم ملی والیبال ایران تغییرات زیادی را در بازیکنان خود داده و از ترکیب بازیکنان جوان و باتجربه استفاده می نماید.

ملی پوشان والیبال ایران برای انتقام شکست المپیک توکیو و لیگ ملت های 2021 در خاک ژاپن به مصاف این تیم خواهند رفت تا شاید بتوانند انتقام شکست بازی های قبل را در خانه ژاپن از این تیم بگیرند.

نکته جالب اینکه رقابت های آسیایی با حضور تماشاگر برگزار می شود درحالی که المپیک توکیو و لیگ ملت های 2021 بدون حضور تماشاچی برگزار گردیده بود، حضور تماشاگران ژاپنی می تواند کمی کار را برای ملی پوشان والیبال ایران سخت کند، اما شاگردان عطایی بیشتر از گذشته مصمم به قهرمانی در این رقابت ها هستند.

آخرین رویارویی 2 تیم به المپیک 2020 که به میزبانی ژاپن برگزار گردید برمی شود. در این ملاقات تیم ملی والیبال کشورمان 3 بر 2 مغلوب سامورایی ها شد. ملی پوشان والیبال کشورمان در این ملاقات با امتیاز های 25 بر 21، 20 بر 25، 31 بر 29، 25 بر 22 و 13 بر 15 برابر ژاپنی ها شکست خوردند و از دور رقابت ها حذف شدند.

ترکیب تیم ملی والیبال ایران:

میلاد عبادی پور، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، جواد کریمی، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل نژاد، علی اصغر مجرد، رضا عابدین، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت پور و ابوالفضل قلی پور.

راهنمایی تیم ملی والیبال ایران بر عهده بهروز عطایی است.

تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن در فینال این دوره از رقابت ها امروز از ساعت 13:30 به مصاف هم می فرایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1783

به "ایران، ژاپن، فرصت انتقام سروقامتان ایران از سامورایی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران، ژاپن، فرصت انتقام سروقامتان ایران از سامورایی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید