شرایط اخذ شهروندی اسپانیا با خرید ملک چیست؟

به گزارش واندر هنگر، امروزه کشور اسپانیا که یکی از کشورهای غربی اروپا است به خاطر داشتن شرایط خوب آب و هوایی، مالی و … مورد توجه افراد زیادی برای گرفتن اقامت یا شهروندی اسپانیا قرار گرفته است. کشور اسپانیا که یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است احتیاج به ویزای شینگن دارد و ما در ادامه سعی داریم شرایط اخذ شهروندی اسپانیا به وسیله خرید ملک یا دیگر طرق را برای شما شرح دهیم تا بیشتر با آن ها آشنا شوید لذا اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد گرفتن شهروندی اسپانیا را دارید در ادامه همراه ما باشید. بلیط هواپیما را مقرون به صرفه بخرید.

شرایط اخذ شهروندی اسپانیا با خرید ملک چیست؟

انواع روش های گرفتن اقامت و شهروندی اسپانیا

در ابتدا انواع روش های گرفتن اقامت اسپانیا را برای شما توضیح می دهیم اما هدف اصلی ما در این مقاله گرفتن اقامت اسپانیا به وسیله خرید ملک است. برای گرفتن اقامت و شهروندی اسپانیا راه های مختلف و متعددی وجود دارد که عبارتند از:

اقامت با ازدواج که این روش گرفتن اقامت از جمله آسان ترین روش ها محسوب می گردد اما باز هم شرایط خاص خود را دارد.

روش بعدی، مهاجرت تحصیلی است که همان طور که از نام آن تعیین است مختص افرادی است که قصد ادامه تحصیل در کشور مقصد را دارند.

روش دیگر گرفتن اقامت، مهاجرت با سرمایه گذاری است و کسانی که قدرت اقتصادی مناسبی داشته باشند قادر به گرفتن این نوع اقامت خواهند بود. این افراد می توانند با ثروت خود در کشور مقصد سرمایه گذاری نمایند که این سرمایه گذاری به دو بخش تقسیم می گردد، سرمایه گذاری در کار و سرمایه گذاری به وسیله خرید ملک که در ادامه روش خرید ملک را بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

شهروندی در اسپانیا با خرید ملک

این گزینه یکی از پرطرفدارترین روش های گرفتن اقامت در کشور اسپانیا می باشد اما باید در این روش دقت بالایی داشته باشید چون در آن ریسک های فراوانی وجود دارد.

بعلاوه فرد متقاضی این گزینه باید بداند که تنها با خرید خانه در اسپانیا نمی تواند اقامت این کشور را بگیرد و باید بتواند اثبات کند که از چه روشی و چگونه می خواهد در این کشور به امرار معاش خود بپردازد به این علت است که می توان گفت خریدن خانه تنها می تواند در گرفتن اقامت و شهروندی اسپانیا به شما یاری کند ولی نمی تواند علت مستقیم آن باشد.

شرایط گرفتن شهروندی با خرید ملک در اسپانیا

معمولا گرفتن شهروندی در هر کجای دنیا دارای شرایط خاص خود می باشد که کشور اسپانیا نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

فردی که متقاضی گرفتن شهروندی در اسپانیا آن هم با خرید ملک می باشد باید دقت کند که ملک مورد نظرش در رنج خرید مناسب باشد تا مورد تایید مسئولان این کشور قرار گیرد.

در صورت مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک، ابتدا اقامت یک سایه دریافت می کنید که می توانید طی یکسال در رفت و آمد باشید. اما در هر شش ماه می بایست 90 روز در اسپانیا باشید البته این 90 روز می تواند یکپارچه نباشد. اگر شما 5 سال در اسپانیا اقامت داشته باشید می توانید در خواست شهروندی اسپانیا را بدهید.

امیدواریم توانسته باشیم در این زمینه شما را هدایت نموده باشیم و از این که تا اینجا همراه ما بودید سپاس گزاریم. مجله گردشگری خبرنگاران

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1895

به "شرایط اخذ شهروندی اسپانیا با خرید ملک چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اخذ شهروندی اسپانیا با خرید ملک چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید