رونالدینیو: روز های حبس برایم خیلی سخت می گذرد، قرنطینه سبب شد مردم حال مرا درک نمایند

به گزارش واندر هنگر، ستاره برزیلی سابق تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که روزهای حبسش در اروگوئه بسیار سخت می گذرد، هر چند نسبت به آنچه قرار است برای او رخ دهد نگران نیست.

رونالدینیو: روز های حبس برایم خیلی سخت می گذرد، قرنطینه سبب شد مردم حال مرا درک نمایند

به گزارش واندر هنگر و به نقل از نشریه مارکا، جهانی فوتبال با انتشار خبر حبس رونالدینیو و برادرش به خاطر ورود استفاده از یک گذرنامه جعلی برای ورود به پاراگوئه به شوک رفت. او با وجود ابراز بی اطلاعی از جعلی بودن این گذرنامه و رد هرگونه اهداف تجاری و اقتصادی برای استفاده از آن، دو چند هفته ای در زندان بود و پس از آن در هتلی در شهر آسونسیون به حبس خانگی رفت. اکنون بیش از دو ماه می گذرد که رونالدینیو هنوز نتوانسته به برزیل برگردد و اگر اتهاماتی که به وی در مورد استفاده از گذرنامه جعلی نسبت داده می گردد توسط قاضی پرونده تأیید گردد، ممکن است تا 5 سال پشت میله ها برود.

رونالدینیو در یک گفت و گو با نشریه موندودپورتیووی اسپانیا درباره اوضاع و احوال کنونی اش در پاراگوئه گفت: اینجا با من بسیار خوب رفتار می گردد. ما خونسردیم اما این 60 روز برای مان خیلی سخت گذشت. ما اینجا ورزش می کنیم و یک باشگاه ورزشی داریم. با این حال فکر می کنم که خاطره این روزها تا ابد در یادم خواهد ماند. مردم که این روزها (به خاطر کرونا) در خانه های شان هستند احتمالاً می توانند تصور نمایند که حبس بودن در خانه و ناتوانی از انجام کارهایی که عادت داشتند چقدر سخت است.

رونالدینیو سپس به وضعیتی که به خاطر شیوع کرونا در جهان به وجود آمده و تعلیق مسابقات بسیاری از لیگ ها به خاطر این ویروس، اشاره داشت. وی اضافه کرد: ما داریم از بحرانی فراگیری گذر می کنیم که سبب می گردد از همین حالا به فصل آینده فکر کنیم. این بحران ما را برای مدتی طولانی کاملاً از تماشای بازی های فوتبال محروم کرد. تصور ورزشگاه های خالی بدون انرژی ای که طرفداران می دهند، سخت است. خیلی طول خواهد کشید تا به این شرایط عادت کنیم.

بسیاری از هم تیمی های سابق رونالدینیو از جمله هم تیمی هایش در بارسلونا در مدتی که او در پاراگوئه حبس بوده به شیوه های مختلف به او قوت قلب و دلداری داده اند. او در این خصوص هم گفت: هم تیمی های قدیمی من مانند کارلس پویول و رونالدو نازاریو مرا خوب می شناسند و می دانند که چقدر به من سخت می گذرد. با این حال حرف های آنها خیلی برایم ارزش داشت و حمایت شان اجازه می دهد که این طوفان را راحت تر پشت سر بگذارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1036

به "رونالدینیو: روز های حبس برایم خیلی سخت می گذرد، قرنطینه سبب شد مردم حال مرا درک نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدینیو: روز های حبس برایم خیلی سخت می گذرد، قرنطینه سبب شد مردم حال مرا درک نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید