روش های تبلیغاتی موثر برای نامزدهای مجلس یازدهم

به گزارش واندر هنگر، این روزها مسئولان تبلیغات کاندیدای محترم مجلس یازدهم به دنبال راهی پربازده برای تبلیغات خود هستند. در ادامه بهترین روش برای تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم آنالیز شده است.

روش های تبلیغاتی موثر برای نامزدهای مجلس یازدهم

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی لوگو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی لوگو و آرم تجاری تا برندینگ حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

بر طبق آمار در سال 94 (دور قبلی انتخابات مجلس) بیش از 200 میلیون پیامک انتخاباتی ارسال شده است. همچنین با توجه به تحقیقات اجرا شده بیش تر مردم به وسیله تبلیغات محیطی و پیامک انتخاباتی با نماینده خود آشنا شده اند و بیشتر افراد در حین درج نام و کد نماینده به پیامک های خود رجوع نموده اند. اما ارسال پیامک تبلیغاتی اصول و قوانینی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد تا تاثیرگذار باشد. در ادامه این قوانین آنالیز شده است:

بعضی نکات و قوانین ارسال پیامک انتخاباتی

  • ارسال پیامک انتخاباتی در ساعات مناسب: برای جلوگیری از تبلیغ منفی و با توجه به ترافیک بالای ارسال در ایام انتخابات بهتر است که بین ساعت 8 صبح تا 10 شب پیامک ارسال گردد.
  • ارسال پیامک انتخاباتی در زمان هایی که توسط مراجع دولتی تعیین می گردد؛ یعنی زمان مجاز برای تبلیغات مهم است.
  • استفاده از نام کامل کاندیدا در ابتدای پیامک انتخاباتی: زیرا ممکن است که پیامک تا خاتمه توسط گیرنده خوانده نگردد.
  • ارسال پیامک انتخاباتی به محدوده مورد نظر یا شهر خاص: مثلا اگر انتخابات شورای شهر است، فقط به شهری که در آن فرد کاندید شده است، پیامک ارسال گردد.
  • استفاده از شماره پیامکی کوتاه تر برای ایجاد حس بهتر و اعتماد بیشتر مخاطبان: گفتنی است که داشتن یک شماره پیامکی کوتاه تر در کیفیت ارسال تاثیری ندارد.

تحقیقات دیگری حاکی از آن است، وجود یک اتاق فکر از متخصصان و اطرافیان نامزد انتخاباتی می تواند باعث فراوری محتوایی گردد که روی مردم بیشترین تاثیر را بگذارد. از این رو با زمان بندی دقیق، متن تاثیرگذار و روش های تبلیغاتی موثر که باعث آشنایی بیشتر مردم جامعه هدف با نامزد انتخاباتی می گردد، می توان یک کمپین تبلیغاتی بسیار موثر و پربازده داشت و آرای حداکثری نامزد انتخاباتی خود را افزایش داد.

روش های تبلیغات با پنل پیامک انتخاباتی مجلس

روش های تبلیغات با پنل پیامک انتخاباتی مجلس و اینکه چگونه یک کمپین تبلیغات پیامکی موثر برای انتخابات مجلس یازدهم داشت، در ادامه آنالیز شده است.

در ابتدا ضروری است هدف از کمپین پیامک انتخابات مجلس را تعیین کرد. تعداد مردمی که یک نامزد انتخاباتی احتیاج دارد تا به او رای دهند تا پیروز گردد، نیز باید تخمین زده گردد. نکته دیگر تنظیم بودجه است که بسیار اهمیت دارد. بودجه مورد احتیاج برای دستیابی به این هدف باید ابتدا تعیین شده باشد.

پیش از ارسال باید متون پیامک ها را در اتاق فکر، با مشورت 2 الی 5 نفر دیگر تهیه و دسته بندی کرد. به تیترها، متن ها و شعارهای خود رای داده و با نماینده خود به اشتراک گذاشت. پنل پیامکی مورد نظر را به میزان بودجه در نظر گرفته شده شارژ نموده و روی یک کاغذ یا فایل متنی word ارسال های خود را زمان بندی کرد تا همه چیز برنامه ریزی شده باشد.

ارسال پیامک انتخاباتی مجلس باید در زمان های مختلف و روزهای مختلف زمان بندی و شروع گردد. شما به عنوان کاندیدا، در روز آخر تبلیغات انتخابات مجلس، بهترین متن پیامک خود را همراه با نام و کد نماینده به تمام شماره هایی که از گزارش ارسال دریافت می کنید و به افرادی که یک بار پیامک شما را دریافت نموده اند، مجدداً ارسال کنید.

با در نظر دریافت موارد گفته شده می توان کمپینی را طراحی کرد که بالاترین بازخورد را داشته و میزان رضایت را برای نماینده به ارمغان آورد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.sms.ir مراجعه نمایند.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 740

به "روش های تبلیغاتی موثر برای نامزدهای مجلس یازدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش های تبلیغاتی موثر برای نامزدهای مجلس یازدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید