رقابت های بین المللی شنا، انصاری به مدال نقره رسید

به گزارش واندر هنگر، در روز دوم مسابقات بین المللی کرواسی مهدی انصاری مدال نقره 100متر پروانه را به نام خود ثبت کرد.

رقابت های بین المللی شنا، انصاری به مدال نقره رسید

به گزارش واندر هنگر و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، مسابقات open کشور کرواسی از سری رقابت های رسمی فدراسیون دنیای شنا (FINA) برای دومین مرحله کسب ورودی المپیک 2020 ژاپن و مسابقات قهرمانی دنیا 2019 کره جنوبی از آدینه در شهر زاگرب شروع شد. در روز دوم این مسابقات مهدی انصاری و علیرضا یاوری در 100 متر پروانه و مهدی انصاری و بنیامین قره حسنلو در ماده 50 متر آزاد به آب زدند.

ابتدا در ماده 100 متر پروانه مهدی انصاری با ثبت زمان 55.11 ثانیه در صندلی دوم ایستاد و مدال نقره این ماده را بر گردن آویخت. علیرضا یاوری نیز با ثبت زمان 55.56 ثانیه چهارم شد. در ادامه بنیامین قره حسنلو در مرحله فینال 50 متر آزاد با ثبت زمان 23.20 ثانیه چهارم شد و به کار خود خاتمه داد. انصاری نیز به صلاح دید کادر فنی از حضور در فینال انصراف داد.

فردا (یکشنبه) در روز سوم این مسابقات بنیامین قره حسنلو و علیرضا یاوری در ماده 100 متر آزاد با حریفان خود به رقابت می پردازند.

مهدی انصاری، بنیامین قره حسنلو و علیرضا یاوری، سه شناگر اعزامی ایران به این رقابت ها هستند. ملی پوشان ایران دوشنبه (سوم تیر 1398) به تهران باز خواهند گشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 228

به "رقابت های بین المللی شنا، انصاری به مدال نقره رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت های بین المللی شنا، انصاری به مدال نقره رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید