درخواست تعزیرات از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اپراتور های متخلف تلفن همراه را معرفی کنید

به گزارش واندر هنگر، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست اپراتور های متخلف را به سازمان تعزیرات معرفی کند.

درخواست تعزیرات از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اپراتور های متخلف تلفن همراه را معرفی کنید

به گزارش ، سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا زائران اربعین شکایتی بابت تعرفه مکالمه در خاک عراق به تعزیرات داشته اند؟ اضافه کرد: وزیر ارتباطات دو شب پیش گفت که 26 میلیارد تومان به زائران اربعین برمی گرداند و ما از شخص وزیر که برای چندمین بار شفاف و واضح ورود کرد و منجر به بازگشت بخشی از این مبالغ به مشترکان شد، تشکر می کنیم.

وی گفت:، اما حرف ما در سازمان تعزیرات این است که مسائل شفاف شود، چون از نظر ما گرانفروشی رخ داده است و مردم هم در تماس با سامانه 135 شکایت های زیادی از اپراتور ها با عنوان گرانفروشی داشته اند.

رایگانی شرح داد: اگر جلوی این تخلف ها گرفته نشود، شاهد تکرار آن خواهیم بود و به همین علت درخواست اعلام فهرست متخلفان را به تعزیرات داریم.

وی اضافه کرد: برای اینکه رفتار های وزیر ارتباطات نهادینه شود و قائم به حضور شخص وی نباشد، بهتر است تخلف اپراتور ها به سازمان تعزیرات ارجاع شود، چرا که ما هم باید جوابگوی اعتراض ها و شکایت های مردم باشیم؛ چون زائران معتقدند حجم بسته ها در مقایسه با مبلغ پرداختی کم بوده است.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی درباره اظهارنظر مسئولان اپراتور ها که اعلام کرده بودند، هیچ تخلفی صورت نگرفته است؟ اضافه کرد: ما این گفته آن ها را که این مبلغ 26 میلیارد تومان در راستای تکریم زائران اربعین برمی گردانیم، قبول نداریم؛ نارضایتی زائران از عملکرد اپراتور ها بسیار زیاد است و کم فروشی و هم گرانفروشی رخ داده است و در هر دو صورت باید با اپراتور های متخلف برخورد شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 514

به "درخواست تعزیرات از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اپراتور های متخلف تلفن همراه را معرفی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست تعزیرات از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اپراتور های متخلف تلفن همراه را معرفی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید