خبرنگاران بیش از سه هزار تن میوه نوروز 99 در خوزستان توزیع شد

به گزارش واندر هنگر، اهواز - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سه هزار و 230 تن انواع میوه از 25 اسفند 98 تا 12 فرودین 99 در استان خوزستان توزیع شد.

خبرنگاران بیش از سه هزار تن میوه نوروز 99 در خوزستان توزیع شد

به گزارش روز پنجشنبه واندر هنگر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بهرام نظری بیان نمود: به منظور تامین میوه عید در بازار، سال جاری 2 هزار و 230 تن پرتقال تامسون و یک هزار تن سیب درختی در بازارچه های ثابت و سیار در خوزستان توزیع شد.

وی با بیان اینکه توزیع میوه تا 12 فروردین ادامه داشت گفت: براساس اعلام ستاد تنظیم بازار کشور و هماهنگی و همکاری این ستاد در خوزستان به ریاست استاندار، ثبات کاملی بر بازار حاکم بود و هیچگونه کمبودی وجود نداشت.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیان نمود: قیمت هر کیلوگرم پرتقال و سیب درختی تنظیم بازار 60 هزار ریال معین شده بود.

بر اساس این گزارش برای ایام نوروز سال جاری شهروندان خوزستانی، سازمان صمت خرید میوه عید نوروز را برعهده گرفت و یک مباشر برای انجام این کار معین شد.

270 میلیارد ریال اعتبار برای خرید میوه در نظر گرفته شد و 71 واحد ثابت و سیار در اهواز برای توزیع میوه عید با همکاری شهرداری اهواز معین شدند.

سال جاری سازمان صمت خوزستان علاوه بر توزیع میوه تنظیم بازار در واحدهای در نظر گرفته شده، تامین میوه عید میدان میوه و تره و بار اهواز را هم برعهده داشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 881

به "خبرنگاران بیش از سه هزار تن میوه نوروز 99 در خوزستان توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بیش از سه هزار تن میوه نوروز 99 در خوزستان توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید