حرف های عجیب و غریب سرمربی تراکتور بعد از بازی با پرسپولیس

به گزارش واندر هنگر، فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال تراکتور پس از ملاقات با تیم پرسپولیس در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت: قبل از اینکه بخواهم صحبت هایم را شروع کنم، انتقادی به سازمان لیگ دارم و اگر هم دبیرکل این نامه را زده به او هم انتقاد دارم. هیچ لزومی ندارد که بعد از بازی حتماً سرمربی در نشست خبری حضور پیدا کند. اگر او از خودش این بخشنامه ها را صادر می نماید باید شرایط روحی و جسمی مربیان را هم درنظر بگیرند. الان من مشکل داشتم؛ تکلیف بیرون روی من چیست؟ چه کسی باید پاسخگو باشد؟ حداقل این است که چند پنپرز بیاورند که اگر کسی شرایطی مثل من داشت بتواند در نشست خبری حاضر باشد.

حرف های عجیب و غریب سرمربی تراکتور بعد از بازی با پرسپولیس

جهت دریافت مشاوره خدمات تراکت تبلیغاتی بیمه از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

وی با بیان اینکه این یک رویه غلط است، گفت: هر کسی که این بخشنامه را صادر نموده کار اشتباهی انجام داده است.اگر کسی به نشست می آید به اسم نماینده فنی می آید. باید از او سوال کنید و او هم جواب بدهد. با وجود اینکه دل پیچه داشتم با هزار بدبختی به نشست آمدم. این کار معنی ندارد. اگر به نشست نیاییم هم جریمه و محروم مان می نمایند. هزار کار برای محکوم کردن و محروم کردن داریم. نمی گردد خودمان 90 دقیقه در سایه بنشینیم و ندانیم که چه به حال و روز مربیان آمده است. نه بخاطر بخشنامه، نه به خاطر فدراسیون و نه بخاطر سازمان لیگ به نشست آمده ام؛ تنها برای اصحاب رسانه آمده ام و حالم بسیار بد است. دل پیچه شدید دارم و علتش را هم کمیته پزشکی فدراسیون پزشکی از همه بهتر می داند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور اعلام نمود: فوتبال خوبی بود. هر دو تیم خوب بازی کردند. بعد از گل اول بنا را روی آن گذاشتیم که کار را تمام کنیم. بعد از گل حدود 15 دقیقه سوار بر بازی بودیم، اما هرچه زدیم به دفاع حریف خورد. بعداز گل عقب نرفتیم، اما بد آوردیم. آنها شانس آوردند و گلی زدند که به پای دفاع ما خورد و بعد از گل مساوی هم عالی بازی کردند و مستحق پیروزی بودند. عباس زاده را به علت مصدومیت نداشتیم و نتوانستیم فرایند نیمه اول را در نیمه دوم ادامه دهیم.

وی درمورد احتمال ادامه همکاری اش با تراکتور، اسم کرد: من اول فصل مسائل خانوادگی داشتم و اگر مسائل ادامه داشته باشد، قطعاً برایم در اولویت خواهند بود.

کریمی درخصوص اینکه چند بازیکن در جریان بازی حرصش را در آوردند، گفت: هم در نیمه اول، هم در نیمه دوم، هم در وسط بازی، هم در خاتمه، هم اول و هم آن طرف و هم این طرف بازیکنان حرص ما را درآوردند. تمرین آنها با مسابقه اصلاً قابل مقایسه نیست. بازیکنان در تمرینات به راحتی بازیکن مقابل را رد می نمایند، اما در مسابقه اینگونه نیست. اگر در جریان مسابقه این اتفاق رخ ندهد، نمی توان تاکتیک پیاده کرد. شاگردانم امروز از این موضوع عاجز بودند، اما در دوندگی و چرخاندن توپ خوب کار کردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خاتمه اعلام نمود: اگر حالت روحی همیشگی را ندارم از همه عذرخواهی می کنم، چون درگیری داخلی دارم!

منبع: فرارو
انتشار: 28 مرداد 1400 بروزرسانی: 28 مرداد 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1744

به "حرف های عجیب و غریب سرمربی تراکتور بعد از بازی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های عجیب و غریب سرمربی تراکتور بعد از بازی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید