تور آلمان ارزان: حامد سلیمان زاده داور جشنواره فیلم برلین شد

به گزارش واندر هنگر، تهران (پانا) - با دعوت رسمی هفتاد و دومین جشنواره بین المللی فیلم برلین و فیپرشی (فدراسیون بین المللی منتقدان سینمای دنیا) ، حامد سلیمان زاده - منتقد و مدرس بین المللی سینمای ایران، روی جایگاه داوری جایزه فیپرشی هفتاد و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم برلین خواهد نشست.

تور آلمان ارزان: حامد سلیمان زاده داور جشنواره فیلم برلین شد

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

حامد سلیمان زاده، پژوهشگر، منتقد و مدرس بین المللی سینمای ایران که قبل تر داور فیپرشی هفتاد و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کن فرانسه را تجربه نموده، همراه با دو منتقد برجسته سینمای دنیا، الکساندر توزوارت از هلند و بتینا هیرش از آلمان، فیلم های بخش (فوروم) هفتاد و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم برلین را قضاوت خواهد نمود.

بخش فوروم یکی از مهمترین بخش های رقابتی جشنواره فیلم برلین است که با هدف درک چیستی سینما، تجربه های پیشرو و معرفی چشم اندازهای تازه در زمینه فرم و محتوای سینما پایه گذاری شده است. فیلم های این بخش فارغ از دسته بندی های مرسوم داستانی، مستند و انیمیشن انتخاب شده و طیف وسیعی از تجربه های نوین سمعی و بصری را پوشش می دهد.

سلیمان زاده تنها منتقد ایرانی در تاریخ سینمای ایران است که تا به امروز تجربه داوری سه جشنواره مهم سینمای دنیا از جمله گوتنبرگ سوئد، کن فرانسه و برلین آلمان را در پرونده خود دارد.

هفتاد و دومین جشنواره بین المللی فیلم برلین از تاریخ 10 تا 20 فوریه 2022 میلادی (21 بهمن ماه تا 1 اسفندماه 1400 خورشیدی) به شکل حضوری واجرای پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 2018

به "تور آلمان ارزان: حامد سلیمان زاده داور جشنواره فیلم برلین شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "تور آلمان ارزان: حامد سلیمان زاده داور جشنواره فیلم برلین شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان ارزان: حامد سلیمان زاده داور جشنواره فیلم برلین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید