جزئیات فروش خودروی جدید تارا توسط ایران خودرو

به گزارش واندر هنگر، خبرنگاران: گروه صنعتی ایران خودرو پیش فروش محصول جدید خود را از شنبه 20 دی 99 شروع می نماید. در این طرح، تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه خواهد شد.

جزئیات فروش خودروی جدید تارا توسط ایران خودرو

به گزارش خبرنگارانطبق اعلامایران خودرو در این طرح، تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه خواهد شد. طرح پیش فروش محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو که با کوشش های شبانه روزی جهادگران سنگر فراوری، در شرایط سخت تحریم به ثمر نشسته، از روز شنبه 20 دی ماه شروع می گردد و تا خاتمه روز دوشنبه 22 دی ماه ادامه خواهد داشت؛ موعد تحویل محصول، از تیر تا دی ماه 1400 پیش بینی شده است.

در این طرح، تارا در رنگ های متنوع و در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه می گردد. ویژگی ها، تجهیزات و تصاویر محصول جدید ایران خودرو در سایت این شرکت به نشانی ikco.ir در دسترس همگان قرار گرفته است.

مشتریان نهایی نیز پس از گذشت حداکثر سه روز از اتمام مهلت ثبت نام، به وسیله قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر معین خواهند شد. به منظور مشارکت مشتریان واقعی، محدودیت ثبت نام در این طرح نیز درنظر گرفته شده است. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات دقیق از بخشنامه، به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه نمایند.

شماره تلفن 02182272727 مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی حین ثبت نام درنظر گرفته شده است.

جدول فروش به توضیح زیر است:

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1413

به "جزئیات فروش خودروی جدید تارا توسط ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات فروش خودروی جدید تارا توسط ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید