جزئیات دلخوری بیرانوند از کالدرون، عذرخواهی از رقیب تکذیب شد!

به گزارش واندر هنگر، علیرضا بیرانوند که در چند سال اخیر مرد شماره یک دروازه تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس بوده است، با صلاحدید گابریل کالدرون در دو ملاقات گذشته سرخپوشان روی نیمکت نشست با رادوشوویچ درون دروازه قرار گیرد.

جزئیات دلخوری بیرانوند از کالدرون، عذرخواهی از رقیب تکذیب شد!

بیرانوند که تصور می کرد در ملاقات روز دوشنبه برابر شهرداری ماهشهر در ترکیب اصلی قرار بگیرد زمانی که متوجه شد تصورش اشتباه بود با دلخوری محل تمرین را ترک کرد و به باشگاه پرسپولیس رفت و با محمدحسن انصاریفرد ملاقات و مصاحبه کرد.

انصاریفرد در مورد این جلسه گفت: در جلسه سازمان خصوصی سازی بودم که گفتند بیرانوند با کالدرون درگیر شده است. من هم خودم را به باشگاه رساندم تا با بیرانوند صحبت کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: هیچ مسئله ای بین بیرانوند و کالدرون وجود نداشته است. او در لیست پرسپولیس برای این بازی حضور نداشت و همین موضوع باعث شد تا شایعه گردد آنها درگیر شدند.

وی درباره اینکه شما می گویید هیچ مسئله ای نیست اما بیرانوند با ناراحتی محل باشگاه را ترک نموده است، اضافه کرد: بالاخره او گلر تیم ملی است و طبیعی است از این موضوع ناراحت گردد.

انصاریفرد اضافه کرد: با افشین پیروانی هم صحبت کردم. هیچ مشکل خاصی نبوده است و تمام این بحث ها شایعه بود.

حسین قدوسی نیز در مصاحبه با واندر هنگر، در مورد درگیری لفظی علیرضا بیرانوند با گابریل کالدرون پس از بیرون ماندن از ترکیب اصلی پرسپولیس گفت: اخبار ضد و نقیض زیادی در این باره مطرح شده است که من تمام آنها را تکذیب می کنم.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس اضافه کرد: اگر مدام تکذیب می کنیم به خاطر این است که در شرایط فعلی هیچ چیزی تشدید پیدا نکند. در چنین شرایطی سکوت کنیم طرفدار فکر می نماید حقیقتی وجود داشته است.

قدوسی ادامه داد: بیرانوند هیچ کلامی با کالدرون حرف نزده است. این را خودش هم به باشگاه گفته است. اینکه می گویند او اعلام نموده از همه عذر می خواهم جز رادو یا رضایتنامه ام را بدهید می روم دروغ است. بیرانوند به خاطر نبودن در لیست تیم به باشگاه آمد و چنین چیزی صحت ندارد.

وی تاکید نمود: دوست نداریم در بعضی مسائل با سکوت خودمان به شایعات دامن بزنیم. به همین خاطر مجبور هستیم آنها را تکذیب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 654

به "جزئیات دلخوری بیرانوند از کالدرون، عذرخواهی از رقیب تکذیب شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دلخوری بیرانوند از کالدرون، عذرخواهی از رقیب تکذیب شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید