آموزش نرم افزار MSP؛ از مقدماتی تا پیشرفته

به گزارش واندر هنگر، انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه یزد دوره آموزشی نرم افزار مدیریت پروژه MSP (مقدماتی تا پیشرفته) را به صورت آنلاین برگزار می کند.

آموزش نرم افزار MSP؛ از مقدماتی تا پیشرفته

به گزارش باشگاه دانشجویان خبرنگاران، ایجاد پروژه و معینات آن، تعریف ساختار شکست کار (WBS)، تعریف فعالیت ها و مدت فعالیت ها، تعریف مایلستون ها، معین روابط بین فعالیت ها، تعریف تقویم های کاری، تحلیل زمانبندی پروژه از طریق نمودار گانت، تخصیص محدودیت های زمانی و موعد تحویل، تعریف فعالیت های ادواری، تعریف منابع پروژه، تخصیص منابع به فعالیت ها، تحلیل گراف منابع و... از جمله عناوین مورد تدریس در این دوره آموزشی است.

این دوره در روزهای 10 ، 12 ، 15 ، 17 ، 19 و 22 شهریور از ساعت 17 تا 20:30 با تدریس دکتر مجید شخصی نیائی (عضو هیات علمی و مدیر طرح و برنامه دانشگاه یزد و عضو اصلی انجمن مدیریت پروژه ایران و IPMI) برگزار می شود.

با استفاده از نرم افزار MSP می توان با شیوه هایی ساده، زمان اجرا و تکمیل کلیه فعالیت های پروژه را تخمین زد و از اجرا و تحویل به موقع پروژه اطمینان حاصل کرد. همچنین در زمان آغاز عملیات اجرایی پروژه نیز می توان با ثبت تاریخ های واقعی آغاز و پایان هر فعالیت، اطلاعات را بروزرسانی کرد. در این صورت، نرم افزار MSP سرعت و فرایند پیشرفت برنامه ها را با توجه به زمان بندی واقعی ثبت شده مجدداً محاسبه خواهد کرد.

علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس @farnazmalekzade پیام دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1167

به "آموزش نرم افزار MSP؛ از مقدماتی تا پیشرفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش نرم افزار MSP؛ از مقدماتی تا پیشرفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید