شروع پیش فروش 5 محصول ایران خودرو از امروز یکشنبه 20 تیر 1400

به گزارش واندر هنگر، چهارمین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو در امسال که برای دومین بار در تیرماه برگزار می گردد، از امروز (یکشنبه 20 تیرماه) شروع شده و به مدت سه روز هم (تا خاتمه روز سه شنبه 22 تیرماه) اجرا می گردد.

شروع پیش فروش 5 محصول ایران خودرو از امروز یکشنبه 20 تیر 1400

پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو، برای دومین بار است که در تیرماه امسال برگزار می گردد. ثبت نام مرحله قبلی ابتدای ماه جاری (سوم تیرماه) با عرضه 8000 دستگاه خودرو برای دو محصول سورن پلاس و دناپلاس توربوشارژ دستی شروع و قرعه کشی آن سه روز بعد (ششم تیرماه) در حضور نهادهای نظارتی برگزار گردید که بر اساس آن از مجموع 325 هزار و 213 نفر شرکت نماینده، (154 هزار و 229 نفر برای سورن پلاس و 170 هزار و 984 نفر برای دناپلاس توربوشارژر دستی) 8000 نفر (5000 نفر برای سورن پلاسو 3000 نفر برای دناپلاس توربو دستی) برگزیده شدند.

اکنون این خودروساز ثبت نام برای مرحله تازه پیش فروش یکساله پنج محصول پژو 207 دستی سقف شیشه ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک را از امروز (یکشنبه) شروع نموده و به مدت سه روز به اجرا می گذارد. موعد تحویل خودروها در این طرح، از خرداد الی مرداد ماه سال آینده (1401)معین شده و قیمت خودرو هم طبق روال همه طرح های پیش فروش مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان خواهد بود.

لازم به یادآوری است که متقاضیان، پیش از قرعه کشی و معین برندگان این مرحله از پیش فروش، واریز وجهی نخواهند داشت.

مشتریان نهایی پس از انتها مهلت ثبت نام (انتها روز سه شنبه/ ششم تیرماه)، در روز چهارشنبه هفته جاری به وسیله قرعه کشی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی معین خواهند شد. لیست منتخبان حداکثر سه روز پس از مراسم انتها مهلت ثبت نام به وسیله سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir و ارسال پیامک اعلام می گردد و برندگان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند که وجه علی الحساب خودرو مطابق جدول را به وسیله همان سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو پرداخت نمایند.

بدیهی است که در صورت عدم واریز مبلغ علی الحساب به وسیله افراد منتخب در مدت معین شده، به منزله انصراف خواهد بود و ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

طبق روال، شرایط ثبت نام و محدودیت های فروش همانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله 48 ماهه از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا، ثبت نام همزمان در دو شرکت مذکور، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

بعلاوه امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد، ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود، کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم به وسیله متقاضی انتخاب می گردد، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد و گارانتی خودرو هم پس از پنج ماه از زمان تحویل خودرو در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد. ضمن اینکه در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو هم الزامی است.

بر این اساس همانطور که از مرحله قبلی هم اجرا شد، دیگر سند خودروها به مدت یکسال در رهن ایران خودرو نخواهد ماند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1737

به "شروع پیش فروش 5 محصول ایران خودرو از امروز یکشنبه 20 تیر 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پیش فروش 5 محصول ایران خودرو از امروز یکشنبه 20 تیر 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید