5 روش برای خلاص شدن از تیرگی زیر بغل!

به گزارش واندر هنگر، سرکه سیب حاوی میزان کمی اسید است که می تواند سلول های مرده را از بین ببرد و خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد. دو قاشق غذاخوری از سرکه سیب را با دو قاشق غذاخوری جوش شیرین مخلوط کنید و سپس این ترکیب را روی تیرگی زیر بغل بمالید. 10 دقیقه یا حتی بیشتر صبر کنید تا ماده خشک گردد. سپس آن را با آب سرد بشویید. ضروری است این روش را سه بار در هفته تکرار کنید تا نتیجه مورد نظر مشاهده گردد.

5 روش برای خلاص شدن از تیرگی زیر بغل!

خبرنگاران- از بین بردن موهای زائد بدن با توجه به روشی که انتخاب می گردد، ممکن است مسائلی را به وجود بیاورد که البته همواره هم حاد و خطرناک نیست. یکی از ساده ترین و در دسترس ترین روش های از بین بردن موهای زائد، استفاده از تیغ اصلاح یا همان شیو کردن است که به دلیل راحتی بسیار هم محبوب است. البته این روش زمانی که به روشی دائم تبدیل گردد، ممکن است باعث تیره شدن پوست بدن بگردد که بیشتر هم در ناحیه زیر بغل دیده می گردد. بنابراین علت سیاهی زیر بغل معمولا استفاده کردن از تیغ است.

دیجی مگ نوشت: اما درمان سیاهی زیر بغل و سفید کردن زیر بغل هم مانند مسائل دیگر زیبایی و پوست ممکن است. با اطلاع از روش های برطرف تیرگی زیر بغل می توانید پوست روشن را به خود بازگردانید.

1. برطرف تیرگی زیر بغل با آب لیمولیمو یک ماده طبیعی روشن کننده است که می تواند ناحیه تغییر رنگ داده شده را به حالت اولیه خود بازگرداند. تنها کاری که احتیاج است انجام دهید این است که مقداری از آب لیمو را در ناحیه تیره شده زیر بغل بمالید و بهتر است این کار را هر روز قبل از حمام و به مدت دو تا سه دقیقه انجام دهید. بعد از حمام کردن ناحیه زیر بغل را مرطوب کنید و بعد از 7 تا 10 روز نتیجه کار را مشاهده خواهید کرد.

2. درمان سیاهی زیر بغل با سیب زمینیسیب زمینی هم یکی دیگر از مواد طبیعی سفیدکننده است و بدون آسیب و آزار به پوست می تواند موجب روشن شدن تیرگی زیر بغل گردد و سریع هم خارش آن را از بین ببرد. برای استفاده از این روش یک برش نازک از سیب زمینی یا آب آن را روی تیرگی زیر بغل خود قرار دهید و 10 تا 15 دقیقه صبر کنید. برای اینکه نتیجه مؤثرتری مشاهده کنید، این روش را روزی دو بار تکرار کنید و ببینید که تا چه اندازه پوست زیر بغل تان روشن می گردد.

3. برطرف تیرگی زیر بغل با سرکه سیبسرکه سیب حاوی میزان کمی اسید است که می تواند سلول های مرده را از بین ببرد و خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد. دو قاشق غذاخوری از سرکه سیب را با دو قاشق غذاخوری جوش شیرین مخلوط کنید و سپس این ترکیب را روی تیرگی زیر بغل بمالید. 10 دقیقه یا حتی بیشتر صبر کنید تا ماده خشک گردد. سپس آن را با آب سرد بشویید. ضروری است این روش را سه بار در هفته تکرار کنید تا نتیجه مورد نظر مشاهده گردد.

4. برطرف تیرگی زیر بغل با روغن زیتونیک قاشق غذاخوری روغن زیتون را با یک قاشق غذاخوری شکر قهوه ای مخلوط کنید و معجزه این لایه بردار خانگی را مشاهده کنید. این اسکراب را یک تا دو دقیقه روی ناحیه زیر بغل بمالید، 5 دقیقه صبر کنید و سپس زیر بغل خود را با آب ولرم بشویید. برای اینکه تأثیر این لایه برداری خانگی را بیشتر ببینید، این روش را هفته ای دو بار تکرار کنید.

5. سفید کردن زیر بغل با آلوئه ورا

برای استفاده کردن از این گیاه هم می توانید ژل درون برگ ها را به طور مستقیم جدا کنید و به کار ببرید و هم می توانید از ژل و محصولات تهیه شده از آلوئه ورا که در فروشگاه ها به فروش می رسد، یاری بگیرید. کافی است به سادگی ژل را روی ناحیه زیر بغل خود بمالید و برای 15 دقیقه صبر کنید. سپس ناحیه را با آب بشویید. این ماده یک لایه بردار طبیعی است که سلول های مرده پوست را از بین می برد و با خاصیت آنتی باکتریالی خود به نرم شدن و تغذیه پوست یاری می نماید.

منبع: زندگی امروز
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 155

به "5 روش برای خلاص شدن از تیرگی زیر بغل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 روش برای خلاص شدن از تیرگی زیر بغل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید