کالدرون: ماشین سازی توانمند است چون استقلال را برده بود، داوری به نفع ما نبود

به گزارش واندر هنگر، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید چون ماشین سازی استقلال را برده بود، می دانسته که این تیم توانایی هایی دارد.

کالدرون: ماشین سازی توانمند است چون استقلال را برده بود، داوری به نفع ما نبود

به گزارش واندر هنگر، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر ماشین سازی اظهار کرد: وقتی زود گل نمی زنید به مشکل می خورید. بازی دست ما بود و ما سوار بازی بودیم.

او ادامه داد: ما کاملا تیم حریف را می شناختیم و می دانستیم توانایی دارند که توانستند استقلال را ببرند. ما به تیم حریف احترام گذاشتیم. بازی ای نبود که بر اساس شانس جلو برویم. می دانستیم که آن ها خوب بازی می نمایند. به همین خاطر به تیم حریف تبریک می گویم چون کاری را که بلد بودند را خوب انجام دادند.

کالدرون افزود: تاکتیک ما فشار به حریف در زمین خودش بود و هدف این بود که زود به گل برسیم. ما 90 دقیقه در زمین حریف بودیم. چون زود به گل نرسیدیم بازی پیچیده شد. تاکتیک آن ها روی ضد حمله و توپ های بلند بود و به همین علت بازی پیچیده شد.

سرمربی پرسپولیس درباره داوری هم شرح داد: من موافق نیستم که داوری به نفع ما بود. ما توقع داشتیم داور کارت های زرد بیشتری به حریف بدهد. همه تیم ها از داور درخواست دارند و این طبیعی است. ما بازی بهتری کردیم پس شایسته برد بودیم. به نظر من گل اول ما آفساید نبود اما داور آفساید گرفت. پنالتی را نمی دانم که بود یا نه چون از زاویه درستی آن صحنه را ندیدم. گل خوبی زدیم و شایسته این برد بودیم.

او ادامه داد: تیم حریف می خواست بازی به وقت اضافه برود. بازیکنان آن ها چند بار خودشان را روی زمین می انداختند و چند دقیقه روی زمین می ماندند. من دوست دارم بازی را با فوتبال بازی کردن ببرم و وقت کشی را نمی پسندم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 428

به "کالدرون: ماشین سازی توانمند است چون استقلال را برده بود، داوری به نفع ما نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: ماشین سازی توانمند است چون استقلال را برده بود، داوری به نفع ما نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید