کالدرون: بدون بازیکنان خارجی و گلزن توقعات از پرسپولیس باید کمتر گردد

به گزارش واندر هنگر، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بچه های تیم روحیه خیلی بالایی دارند و می دانند که باید تمام توان شان را بگذارند.

کالدرون: بدون بازیکنان خارجی و گلزن توقعات از پرسپولیس باید کمتر گردد

به گزارش گروه ورزشی واندر هنگر، کالدرون در نشست خبری بازی با نساجی مازندران گفت: این بازی هم مثل بازی های دیگر خیلی سخت خواهد بود و بازیکنان باید با تمام توان در این مسابقه شرکت نمایند و به دنبال موفقیت باشند. بچه های تیم روحیه خیلی بالایی دارند و می دانند که باید تمام توان شان را بگذارند.

* اولویت اینجا باشگاه پرسپولیس است

کالدرون در خصوص اینکه شایعاتی مطرح می گردد مبنی بر اینکه بعضی بازیکنان عملکرد واقعی خودشان را در زمین بازی ندارند، گفت: نه، بازیکنانی که بازی می نمایند همواره با تمام وجود این کار را انجام می دهند. آن ها رفتار های روحی فوق العاده ای دارند که باید از آن ها تشکر کنم و به آن ها تبریک بگویم. مسلما بازیکنانی هستند که از بازی نکردن ناراحت می شوند و این امری عادی است، اما اینجا اولویت باشگاه است. من همواره گفته ام همه بازیکنان مهم هستند، چون ما یک رقابت طولانی داریم، بازی های محبت آمیز زیادی را پیش از فصل در نظر گرفتم و همه بازی کردند. آن ها باید بدانند که هر وقت شانس بازی دارند، باید خودشان را نشان بدهند.

* پول اولویت نیست

وی اضافه کرد: اکثر بازیکنان فوق العاده هستند و حتی زمانی که دریافتی اقتصادی نداشتند با تمام وجود بازی کردند، آن ها واقعاً هواداران را دوست دارند. پول اولویت نیست، بلکه مبارزه در زمین بازی مهم است.

* امروز مجبور شدیم در چمن مصنوعی تمرین کنیم

سرمربی پرسپولیس در خصوص تغییر زمین این تیم عنوان نمود: امروز به خاطر آلودگی هوا مجبور شدیم در زمین چمن مصنوعی تمرین کنیم ما دیروز تمرین مان طبیعی بود، ولی امروز به خاطر شرایط جوی مجبور شدیم که روی چمن مصنوعی تمرین کنیم.

* ما و باشگاه فرصتی برای اشتباه نداریم

وی در خصوص جدایی جونیور و اینکه بازیکنانی اضافه خواهد شد، توضیح داد: چند بازیکن مدنظر داریم که منتطریم در نیم فصل بازیکن جدید بگیریم. دیگر جای اشتباه نداریم، زیرا لیگ قهرمانان آسیا هم آغاز می گردد و باید آماده باشیم. نیاز به مهاجم خارجی بزرگ داریم و با دقت نگاه می کنیم، چون ما و باشگاه فرصتی برای اشتباه نداریم.

*هنوز فهرست خروجی آماده نکردیم

سرمربی سرخپوشان در خصوص فهرست خروجی و ورودی نیم فصل خاطر نشان کرد: هنوز فهرست خروجی آماده نکردیم. بنابر این باشگاه چنین فهرستی ندارد باید ببینیم چه بازیکنانی را می توانیم جذب کنیم و با جدایی جونیور یک جای خالی برای جذب بازیکن خارجی داریم. باید ببینیم می توانیم بازیکن خارجی دیگری جذب کنیم یا نه.

* بازیکنی مصدوم گردد بشار به میدان می رود

کالدرون در خصوص شرایط بشار رسن و اینکه او فردا بازی خواهد نمود، گفت: بشار بعد از بازی حذفی به ما پیوست و فردا متوجه می شوید که بشار بازی می نماید یا نه. به هر حال شاید اگر بازیکنی مصدوم گردد بشار بازیکن اولی است که به جای او در ترکیب قرار بگیرد.

* درصدی از پولم را گرفتم و درصدی هفته آینده پرداخت می گردد

کالدرون در خصوص اینکه مطالباتش را از باشگاه گرفته یا نه گفت: چند روز پیش درصدی از قراردادم پرداخت شد و درصدی هم قرار است هفته آینده پرداخت گردد.

* علیپور باید احیا گردد

وی در خصوص اینکه علی علیپور از نظر روحی دچار مشکل و به هم ریختگی شده است، شرح داد: علیپور بازیکن جوانی است، مطمئنا باید احیا بگردد و درحال تلاشیم تا او را در بهترین شرایط احیا کنیم. تیم به علی نیاز دارد به خاطر همین در بازی جام حذفی به او یک نیمه استراحت دادیم تا استراحت بیشتری از نظر روحی داشته باشد و باید ببینیم فردا چطور می گردد.

*اینکه من در بازی بعدی شاید نباشم بحث واندر هنگر است

کالدرون در خصوص اینکه قبلاً وعده داده بود تیم پرسپولیس شکل ویژه ای پیدا می نماید، اما هنوز این شکل ویژه دیده نمی گردد، بازیکنان دلخوری دارند، حواشی زیادی پیرامون تیم به وجود آمده و پیش از هر بازی گفته می گردد که سرمربی در بازی بعدی روی نیمکت حضور ندارد، عنوان نمود: بحث اینکه گفته می گردد سرمربی شاید در بازی بعدی نباشد بحثی است که واندر هنگر مطرح می نمایند، من به همه صحبت ها احترام می گذارم و قوانین حرفه ای فوتبال را می شناسم. همواره مربی مسؤول اول اتفاقات است، اما نظرات باید با واقعیت همخوانی داشته باشد.

* وقتی بدون بازیکن خارجی و مهاجم گلزن هستیم توقعات هم باید کمتر گردد

سرمربی پرسپولیس توضیح داد: ما در دو بازی آخر 36 شوت به سمت دروازه داشتیم فکر نمی کنم اینجا تیمی باشد که در یک بازی 19 ضربه به سمت دروازه زده باشد. فرق ما با تیم های دیگر این است که آن ها با ضربه کمتر گل بیشتری می زنند وقتی این همه موقعیت ساخته می گردد یعنی ما خوب بازی می کنیم، اما به آنچه که مدنظر من است نرسیده ایم. پرسپولیس تیم بزرگی است و مسلما توقعات هم از این تیم بزرگ است. وقتی ما بدون بازیکن خارجی و مهاجم گلزن بازی می کنیم باید توقعات کمتری وجود داشته باشد.

* با دو گلزن خارجی می توانیم با همه تیم های داخلی مقابله کنیم

وی ادامه داد: همواره توقعات از تیم های بزرگ زیاد است و این طبیعی است می دانم اگر چند بازیکن داشتیم و به گل می رسیدیم تیم عملکرد خوبی داشت. بازیکنان ایرانی که داریم واقعا خوب هستند این تیم با دو گلزن خارجی خوب می تواند با همه تیم های داخلی مقابله کند و در آسیا هم راندمان خوبی داشته باشد.

* تقصیر من است که بشار دیر برگشته است؟

کالدرون در پاسخ به این سوال که چرا از بشار رسن به عنوان یک بازیکن خارجی استفاده نمی نماید، گفت: بشار از ناحیه شانه مصدوم شده بود. به گذشته نگاه کنید و فکر کنید ما او را احیا کردیم و مصدومیتش خوب شد. مقابل شهرخودرو 80 دقیقه بازی کرد. بعد به تیم ملی رفت و دیر برگشت الان هم تنها 4 روز است که برگشته، اگر حرفه ای نگاه کنید آیا می توانید از چنین بازیکنی بهره ببرید؟ فکر می کنید تقصیر من است که بشار دیر برگشته است؟ او مشکل پاسپورت داشته است.

کالدرون در خصوص اینکه درخواست بازی ساز داده است، گفت: بله، ولی بشار نیست.

*واکنش به جونیور

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه جذب جونیور به درخواست او صورت گرفته گفت: ماجرای جونیور تمام شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 583

به "کالدرون: بدون بازیکنان خارجی و گلزن توقعات از پرسپولیس باید کمتر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: بدون بازیکنان خارجی و گلزن توقعات از پرسپولیس باید کمتر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید