واکنش ترامپ به تغییر قوانین مناظره های انتخاباتی

به گزارش واندر هنگر، خبرنگاران : رییس جمهور آمریکا به تغییر قوانین مناظره انتخاباتی واکنش نشان داد و به نوعی آن را رد کرد.

واکنش ترامپ به تغییر قوانین مناظره های انتخاباتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به تغییراتی که کمیسیون مناظره های انتخاباتی برای مناظرات آینده وی با جو بایدن رقیب دموکراتش در نظر گرفته واکنش نشان داد.

یک منبع آگاه به شبکه خبری سی بی اس گفته که یکی از این تغییرات می تواند کنترل و تنظیم میکروفن این دو نامزد انتخاباتی باشد.

ترامپ با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: چرا من به کمیسیون مناظره ها اجازه دهم که قوانین مناظرات دوم و سوم را تغییر دهد در حالی که من به راحتی در دفعه پیش پیروز [مناظره] شدم؟

در جریان مناظره اول ترامپ و بایدن که بامداد چهارشنبه (سه شنبه شب به وقت محلی) در ایالت اوهایو برگزار شد، ترامپ بار ها صحبت های بایدن را قطع کرد و جملات وی را نا تمام گذاشت.

این در حالی بود که کریس والاس، مجری این مناظره انتخاباتی چندین بار از ترامپ خواست وسط حرف های بایدن نپرد و به او اجازه دهد صحبت هایش را تکمیل کند.

کمیسیون مناظره های انتخاباتی یک سازمان متشکل از نماینده های دو حزب جمهوری خواه و دموکرات است که از سال 1988 به این سو وظیفه سازمان دهی مناظره های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به عهده داشته است.

عملکرد این نهاد در برگزاری این مناظره ها با انتقادهایی به خصوص از سوی نامزدهای احزاب مستقل آمریکا روبه رو بوده است.

بسیاری از رسانه های غربی به ویژه رسانه آمریکایی از عملکرد ترامپ در اولین مناظره با بایدن به شدت انتقاد کردند و وی را به ایجاد هرج و مرج و تنش در این مناظره متهم کردند.

این در حالی است که ترامپ خود را پیروز این مناظره دانسته و به تمجید از عملکرد خود پرداخته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1214

به "واکنش ترامپ به تغییر قوانین مناظره های انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به تغییر قوانین مناظره های انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید