مهدی مهدوی کیا در تیم فوتبال امید ماندنی شد

به گزارش واندر هنگر، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال امید ایران که با کسب سه پیروزی به مرحله نهایی انتخابی المپیک 2024 صعود نموده است، برای ادامه کار با ابهاماتی در خصوص کادر فنی و سرمربی خود روبرو بود که بعد از عزل رئیس فدراسیون این ابهامات بیشتر شد. با این حال دبیرکل فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته ملی المپیک تاکید کردند که مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی این تیم به فعالیتش ادامه خواهد داد و هر دو نهاد از این تیم حمایت خواهند کرد.

مهدی مهدوی کیا در تیم فوتبال امید ماندنی شد

حسن کامرانی فر درباره شرایط سرمربیگری تیم فوتبال امید ایران و مطرح شدن اسامی گزینه هایی چون حمید استیلی، رحمان رضایی و… گفت: اسامی مطرح شده فقط حدس است. کار تقریباً تمام شده است و ان شاءالله مهدوی کیا باقی می ماند و سرمربی است.

وی اضافه نمود: هیأت رئیسه تازه با برنامه ریزی تازه کارهایی انجام می دهد در جهت تقویت تیم امید.

دبیر کل فدراسیون فوتبال که با شبکه خبر تبادل نظر می کرد، با بیان اینکه مسائل حضور مهدوی کیا و قرارداد او برای حضور در تیم امید رفع شده است، گفت: تعاملی بین فدراسیون و مهدوی کیا برقرار شده است. قرار است مهدوی کیا به کارش ادامه بدهد و امیدواریم بازی های پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذارد.

سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک نیز در این مورد گفت: آنچه اهمیت دارد این است که با یک برنامه ریزی منسجم تیم امید بعد از نیم قرن به بازی های المپیک راه پیدا کند.

وی با بیان اینکه در مجموع جهت گیری انتخاب شده این است که برنامه ریزی و حمایتگری حداکثری داشته باشیم، گفت: در این زمینه جلساتی داشتیم، روز گذشته با دبیرکل و اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال صحبت داشتیم. کوشش برای ادامه جهت گیری مثبت است.

رئیس کمیته ملی المپیک تاکید نمود: ما به عنوان کمیته در فرآیند انتخاب مداخله نداریم اما اینکه در این تصمیم تغییر ایجاد شد درست نیست. کوشش این است که مهدوی کیا در این جایگاه ادامه حضور داشته باشد.

صالحی امیری تاکید نمود: حضور مهدوی کیا نقطه امیدوارکننده برای جهش تیم فوتبال امید به المپیک است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1401 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 2007

به "مهدی مهدوی کیا در تیم فوتبال امید ماندنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی مهدوی کیا در تیم فوتبال امید ماندنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید