شفر: اتفاقات شهرآورد نباید مجددا تکرار گردد ، قلب همه ما شکست

به گزارش واندر هنگر، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در شهرآورد اتفاقاتی رخ داد که قلب همه ما شکست که این اتفاقات نباید مجددا تکرار گردد.

شفر: اتفاقات شهرآورد نباید مجددا تکرار گردد ، قلب همه ما شکست

به گزارش ایرنا از باشگاه باشگاه استقلال، وینفرد شفر در مورد برگزاری جلسه با اعضای هیات مدیره باشگاه گفت: باید از اعضای هیات مدیره تشکر کنم. فتحی، خلیل زاده، سعادتمند، منزوی و ماجدی که هرکدام در زمینه های مختلفی با تجربه و با دانش هستند. اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال از لحاظ شخصیتی، توانایی و کارآمدی بسیار قوی هستند و می توانند در مسوولیت های مهم اثرگذار باشند.

وی افزود: من از مدت ها قبل خواستار برگزاری این جلسه بودم و بسیار از این که توانستم با اعضای هیات مدیره دیدار کنم مسرور هستم. متاسفانه این دیدار در این زمان رخ داد. در روزهایی که ما بابت2 بازی اخیر ناراحت و غمگین هستیم بنابراین من خیلی از اینکه اعضای هیات مدیره در مورد مسائل مختلف سوالاتی از من پرسیدند غافلگیر نشدم. می توانم بگویم این افراد واقعا استقلال را دوست دارند و برایشان این باشگاه اهمیت زیادی دارد. من اطلاعات بسیاری در مورد مسائل اخیر استقلال با آنها در میان گذاشتم به خصوص درباره مسائل زیادی که تا اینجا داشته ایم.

سرمربی استقلال افزود: در جلسه هیات مدیره این موضوع خیلی زود معین شد که اعضای هیات مدیره، مدیرعامل باشگاه و من اهداف یکسانی را دنبال می کنیم؛ همه ما به فکر آینده استقلال هستیم.

شفر گفت: ما در رابطه با مسائلی صحبت کردیم که احتیاج به زمان و کار بسیار دارد و به خصوص افراد توانمندی که آماده یاری به استقلال باشند. ما سال جاری با مسائل زیادی درگیر بودیم اما همانطور که بارها گفته ام مدیرعامل باشگاه، در شرایط سختی به باشگاه آمد. زمانی که او به باشگاه آمد آماده سازی پیش از فصل استقلال با مسائل زیادی از قبل همراه شده بود. ما دوباره تیم را به شرایط خوب رسانیدم اما دوباره با مسائل دیگری روبه رو شدیم. آماده سازی نیم فصل هم با مسائل دیگری همراه شد و ما دوباره تیم را به شرایط اوج رساندیم و درجدول بالا آمدیم، به رتبه دوم رسیدیم اما در دربی اتفاقی افتاد که قلب همه ما شکست. ؛ این مسائل هرگز نباید تکرار گردد.

شفر ادامه داد: تداوم و پایداری نکاتی است که باید روی آن تمرکز کنیم. ما باید فصل را با بهترین شرایط ممکن به خاتمه برسانیم و هم زمان خود را برای فصل بعد آماده کنیم. باید قرارداد بازیکنانی که برای فصل بعد احتیاج داریم را تمدید کنیم. باید یک اردوی آماده سازی خوب داشته باشیم تا بتوانیم در بهترین شرایط ممکن خود را برای فصل آینده آماده کنیم. در مورد ساختارهایی برای پیشرفت باشگاه باید صحبت کنیم. مثلا درباره توسعه آموزشگاه، یک تیم استعدادیابی حرفه ای و ...

وی خاطر نشان کرد: اگر طرفداران واقعی استقلال گاهی اوقات گلایه و دلخوری دارند، کاملا حق با آن هاست و ما باید در قبال انتظارات آن ها شکیبا و فروتن باشیم و همواره به آن ها احترام بگذاریم. ما همواره صدای طرفدارانمان را می شنویم.

شفر افزود: می دانم طرفدارانمان وقتی نتیجه خوبی نمی گیریم، بسیار بسیار ناراحت و غمگین می شوند. این حق طبیعی آن هاست و ما باید همواره برای شادی طرفداران کوشش کنیم.

وی گفت: به شما اطمینان می دهم همه اعضای خانواده استقلال می خواهند این ناراحتی و دلخوری را از بین ببرند و مرهمی برای آن پیدا نمایند، البته نه برای یک دوره کوتاه بلکه برای همواره. همه اعضای باشگاه می خواهند در کنار هم استقلالی بسازند که برای سال های بسیار باعث مسروری و افتخار هوادارن گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 169

به "شفر: اتفاقات شهرآورد نباید مجددا تکرار گردد ، قلب همه ما شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: اتفاقات شهرآورد نباید مجددا تکرار گردد ، قلب همه ما شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید