سبز تیره، رنگی جذاب برای استایل روز های پاییزی

به گزارش واندر هنگر، در این مطلب خبرنگاران به این سوال که سبز تیره با چه رنگی ست می گردد و استفاده از سبزه تیره در استایل پاییزی خواهیم گفت.

سبز تیره، رنگی جذاب برای استایل روز های پاییزی

پوشیدن لباس هایی که رنگشان سبز تیره است، مقداری سخت است چون دقیقا نمی دانیم چه رنگ هایی به آن می آیند و با یک اشتباه کوچک ممکن است استایل مان خراب گردد و زیاد جالب به نظر نرسد. حتی اگر تصمیم داشته باشیم استایلی رنگی رنگی داشته باشیم، باز هم نباید خودسرانه ریسک کنیم. در این مطلب خبرنگاران به این سوال که سبز تیره با چه رنگی ست می گردد و استفاده از سبزه تیره در استایل پاییزی خواهیم گفت.

سبزه تیره در استایل پاییزی

سبز تیره و انواع قهوه ای

مهم نیست که چه نوع استایلی دارید، قهوه ای رنگی خنثی محسوب می شوند، و در همه حال می تواند بدون هیچ ریسکی به استایل روح ببخشد؛ از قهوه ای سوخته گرفته تا بژ و کرم با سبز تیره ست می شوند. می توانید زیر یک اورکت قهوه ای یک ماکسی سبز بپوشید و یا با پالتوی سبز بوت و کیفی شکلاتی ست کنید.

سبز تیره و آبی نفتی

آبی نفتی کاملا قابل ست شدن با انواع سبز است. این دو رنگ در چرخه رنگ نزدیک هم قرار دارند و برای داشتن استایل کالرفول هارمونیک عالی هستند.

سبز تیره و صورتی

حالا بهتر است کم کم به سراغ ترکیب های خاص برویم. وقتی از خود می پرسید سبز تیره با چه ست می گردد، ترکیب صورتی با سبز تیره در ابتدا زیاد جالب به نظر نمی رسد. اما اگر آیتم های درستی را پیدا کنید، می تواند یکی از بهترین و زیباترین ترکیب ها باشد.

سبز تیره و زرد

تضاد موجود در این ترکیب به استایل سرزندگی خاصی می بخشد. زرد روشن و جیغ در کنار سبز تیره، تعادل را در استایل بر قرار می نماید. می توانید در کنار شلوار سبز از بافت زرد بهره ببرید یا با اورکت سبز، شال گردن زرد بپوشید.

سبز تیره و قرمز

برای ترکیب این دو رنگ، بهتر از بخش اعظم استایل سبز باشد و لایه های زیرین لباس و یا اکسسوری ها قرمز باشند. اگر نمی خواهید در استفاده از رنگ سبز زیاده روی کنید می توانید همراه این دو رنگ از جین و رنگ های خنثی نیز بهره ببرید.

سبز تیره و نارنجی

ست این ترکیب رنگ فوق العاده است. مثلا هودی سبز را به همراه کلاه بافتنی نارنجی و کفش کتانی نارنجی می پوشم. اما این ترکیب حتی برای استایل های کژوال غیراسپرت دیگر نیز قابل استفاده است.

سبز تیره و آبی روشن

برای استفاده از این ترکیب رنگ بهتر است همواره رنگ سومی در استایلتان وجود داشته باشد و چه بهتر که این رنگ، رنگی خنثی مثل طوسی یا خاکستری روشن باشد.

سبزه تیره در استایل پاییزی با رنگ خنثی

البته بدیهی است که هر رنگ خنثی و نیوترالی با رنگ سبز تیره ست می گردد. حتما لازم نیست استایل رنگی رنگی باشد. می توانید فقط از رنگ های مشکی و سفید در کنار سبز بهره ببرید. حتی می توانید فقط از تن های مختلف رنگ سبز در استایل استفاده گردد.

این مطلب خبرنگاران فقط جهت ایده دادن به ذهن خلاق شما تهیه شده است.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر چند روش برای پوشیدن لباس اورسایز خانم ها را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 1271

به "سبز تیره، رنگی جذاب برای استایل روز های پاییزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبز تیره، رنگی جذاب برای استایل روز های پاییزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید