روایت خواهر بهمن از ماجرای رومینا؛ در پاسگاه به پدر رومینا سیلی زدم!

به گزارش واندر هنگر، بهمن خاوری جوان 29 ساله تالشی که دلباخته رومینا 14 ساله بود و یکم خرداد ماه پدر رومینا اشرفی را با داس هنگامی که خواب بود سر برید ماجرای فرار رومینا از خانه پدری را تعریف کرد و گفت: من رومینا را دوست داشتم و دل مان می خواست با هم ازدواج کنیم، اما به خاطر تفاوت فرهنگی و مذهبی اجازه ازدواج نداشتیم رومینا همیشه از شرایط خانه پدری اش می نالید و شکایت داشت و رومینا می گفت پدرش مردی عصبی و خشمگین است و همیشه داس در کنار دستش بود و وقتی مسئله ای در خانه رخ می داد به سرعت عصبانی می شد و رومینا یا مادرش را کتک می زد.

روایت خواهر بهمن از ماجرای رومینا؛ در پاسگاه به پدر رومینا سیلی زدم!

به گزارش رکنا، بهمن خاوری درباره فرار با رومینا اشرفی در ادامه گفت: رومینا به من گفت که به دنبالش بروم، چون دیگر تحمل ماندن در خانه پدرش را نداشت و در اصل به من پناه آورده بود یکبار هم من یکی از اقوام را نزد پدر رومینا فرستادم تا رومینا را برایم خواستگاری کند، اما پدر رومینا تهدید کرده بود که ما را با شلیک گلوله می کشد و دخترش را به من نمی دهد.

بهمن می گوید رومینا به خواسته خود فرار کرد

بهمن خاوری در ادامه اضافه نمود: مدام به رومینا می گفتم سن تو کم است و صبر می کنیم تا پدرت رضایت دهد، ولی رومینا از خانه با پای خودش به خانه خواهر بزرگ من آمد و اصلا آدم ربایی در کار نبود. پدر رومینا از من شکایت کرده بود شنیده ام مدام رومینا را کتک می زد رومینا بار ها و بار ها گفته بود که پدرش مانع ازدواج ما می شود و چاره ای جز فرار نمی دید. بعد از اینکه رومینا با خواست خودش به خانه خواهر من آمد و به من پناه آورد از پاسگاه به من زنگ زدند رومینا گوشی تلفن را گرفت و گفت آدم ربایی و دزدی در کار نبوده و من به خواسته خودش به خانه خواهر بهمن آمدم.

حرف های خواهر بهمن وقتی رومینا مهمان خانه شان بود

خواهر بهمن خاوری که رومینا 6 روز مهمان خانه شان بود گفت: در این چند روز که رومینا در خانه من مهمان بود مثل یک دسته گل از او امانتداری کردم حتی پسر و برادرم بهمن را به خانه دیگران فرستادم تا رومینا در خانه من احساس راحتی و امنیت داشته باشد. رومینا دختر خوب و مهربانی بود و زمانیکه با پدر رومینا در پاسگاه آستارا رو به رو شدم حرف های ناشایستی را چند بار تکرار کرد که مجبور شدم سیلی به گوش پدر رومینا بزنم پدر رومینا در پاسگاه آستارا با نقشه دخترش را به خانه کشاند در حالیکه گفته بود به ازدواج بهمن و رومینا رضایت می دهد که متوجه شدیم رومینا توسط پدرش به قتل رسیده است.

عمو های رومینا نقشه قتل او را داشتند

بهمن خاوری شرح داد: وقتی رومینا به خانه پدرش بازگشته بود عموهایش هم به پدر رومینا گفته بودند رومینا باید کشته شود اگر تو نمی توانی رومینا را به قتل برسانی خانواده های ما را نگهدار و از آن ها مراقبت کن و ما رومینا را می کشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 995

به "روایت خواهر بهمن از ماجرای رومینا؛ در پاسگاه به پدر رومینا سیلی زدم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت خواهر بهمن از ماجرای رومینا؛ در پاسگاه به پدر رومینا سیلی زدم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید