رئیس هیات مدیره پرسپولیس: سرپرست مدیرعاملی امروز معرفی می شود، اجازه نمی دهیم با هیاهو امنیت روانی بهم بخورد

به گزارش واندر هنگر، هواداران ذره ای نگران نباشند پرسپولیس مقتدر و با شفافیت و صحت اداره می شود و اجازه نمی دهیم با هیاهو و شایعه، امنیت روانی باشگاه و هواداران را بر هم بزنند.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس: سرپرست مدیرعاملی امروز معرفی می شود، اجازه نمی دهیم با هیاهو امنیت روانی بهم بخورد

رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت: اجازه نمی دهیم با هیاهو و شایعه امنیت روانی باشگاه و هواداران را بر هم بزنند.

به گزارش فارس، مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره پرسپولیس در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: بنای کار حفظ اعتماد هواداران و سرمایه مادی و معنوی آنهاست و در این مورد با کسی تعارف نداریم. ما هم از طریق رسانه ها در جریان استعفای مدیر عامل سابق قرار گرفتیم و امروز در جلسه هیات مدیره سرپرست مدیر عاملی تعیین می شود.

رسول پناه گفت: هواداران ذره ای نگران نباشند پرسپولیس مقتدر و با شفافیت و صحت اداره می شود و اجازه نمی دهیم با هیاهو و شایعه، امنیت روانی باشگاه و هواداران را بر هم بزنند.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره ادعای دخالت وزارت ورزش در امور باشگاه شرح داد: تا قبل از واگذاری که اراده دولت و وزارتخانه است ما قانونا مسائل کلان خود و حسابرسی و موارد نظارتی را با وزارتخانه هماهنگ می کنیم اما این نهاد هیچ دخالت مدیریتی ندارد و هیات مدیره پرسپولیس مستقل و با برنامه کارها را پیش می برد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 820

به "رئیس هیات مدیره پرسپولیس: سرپرست مدیرعاملی امروز معرفی می شود، اجازه نمی دهیم با هیاهو امنیت روانی بهم بخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس هیات مدیره پرسپولیس: سرپرست مدیرعاملی امروز معرفی می شود، اجازه نمی دهیم با هیاهو امنیت روانی بهم بخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید