کوشش بی نتیجه فرشاد احمدزاه برای مقبولیت دوباره

به گزارش واندر هنگر، ایران ورزشی - فرشاد احمدزاده در تازه ترین مصاحبه خود گفته اجازه نمی دهم که کسی بخواهد به هویت من و باشگاه پر افتخار پرسپولیس توهین کند. او تاکید نموده تا آخر پای شکایتش از سامان گوران است و وساطت افرادی که می خواهند میانچیگیری نمایند را نمی پذیرد.

کوشش بی نتیجه فرشاد احمدزاه برای مقبولیت دوباره

نمی دانیم فرشاد احمدزاده کی اینقدر سختگیر و خشن شده اما اگر احساس می نماید به او توهین شده حق دارد شکایت کند و پای شکایتش بایستد اما اینکه در مصاحبه اش داستان خودش را اینطور به پرسپولیس گره بزند درست نیست و مصداق شاخص سوء استفاده است برای اینکه خودش را دوباره به قلوب طرفداران نزدیک کند.

به اینکه چرا احمدزاده از پرسپولیس و رفت و در فصل محرومیت دست برانکو را خالی گذاشت ، کاری نداریم.حتما او هم برای خودش دلایلی داشته که محترم است اما اینکه الان بیاید و بعد از شکایت از گوران خودش را اینطور به پرسپولیس گره بزند اتفاق جالبی نیست و برای او در جهت عکس عمل می نماید.یعنی برایش کارکرد منفی دارد.

واضح است که احمدزاده به خاطر آن بخش از صحبت های سامان گوران که به او توهین نموده اقدام به شکایت نموده است و باشگاه پرسپولیس خودش شکایت مجزایی درباره توهین این کمدین به لوگوی باشگاه داشته و آن شکایت را پیگیری می نماید.

در واقع آن بخش از صحبت های احمدزاده که گفته اجازه نمی دهد کسی به پرسپولیس توهین کند تلاشی است پیش پا افتاده در جهت بازگرداندن مقبولیت که هرگز جواب نمی دهد.شاید بهتر باشد هافبک اهل ارومیه پرسپولیس به جای این مصاحبه ها دنبال اثبات توانایی هایش در زمین باشد چرا که با هر گل و پاس گلش می تواند به راحتی و بدون کلام اضافه،طرفداران پرسپولیس را با خود همراه کند و پرچم سفی را بدهد دست تمام آنهایی که از او دلخورند و حتی بعد از بازگشتش به پرسپولیس رهایش نمی کردند.

احمدزاده حتما خودش می داند که باشگاه پرسپولیس مدیرعامل دارد،بخش حقوقی دارد، روابط عمومی دارد و اگر قرار بر پاسخگویی به این قبیل اهانت ها باشد این مسوولان خودشان دست به کار می شوند پس بهتر است دنبال راه بهتری برای بازگرداندن مقبولیتش باشد.

11

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 246

به "کوشش بی نتیجه فرشاد احمدزاه برای مقبولیت دوباره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش بی نتیجه فرشاد احمدزاه برای مقبولیت دوباره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید