بلاتکلیفی جاماندگان یارانه بنزین ، پیامکی که با اعصاب مردم بازی می کند

به گزارش واندر هنگر، جاماندگان طرح یارانه بنزین تا 12 آذرماه فرصت اعتراض دارند این در حالی است که عده ای هنوز پیامک کد رهگیری برای شان ارسال نشده و بلاتکلیف هستند.

بلاتکلیفی جاماندگان یارانه بنزین ، پیامکی که با اعصاب مردم بازی می کند

به گزارش گروه اقتصادی واندر هنگر، شش روز از مهلت خانوار هایی که مشمول طرح یارانه بنزین نشده اند می گذرد و عده ای از این خانوار ها مراتب اعتراض خود را نسبت به دریافت نکردن کد رهگیری به رسانه ابراز کرده اند.

فرایند کار ثبت نام چند مرحله ای است و در صورتی که کد رهگیری برای سرپرستان خانوار جامانده ارسال نشود امکان تکمیل ثبت نام وجود ندارد.

خانم غلامی که خود را سرپرست خانوار معرفی می کند یکی از جاماندگان یارانه بنزین است و به فارس می گوید: هفته گذشته با کد دستوری ستاد #6369* ثبت نام کردم و بعد از 48 ساعت کد رهگیری دریافت نکرده ام و همین کار را مجدد تکرار کرده و پیغام سامانه این بوده که کد ارسالی تکراری است

وی با ناراحتی ابراز می کند که در سایت ها به نقل از سخنگوی طرح معیشت خوانده است که افرادی که درخواست تکراری ثبت کنند، به منزله حذف آن خواهد بود. صدای ما را به گوش مسئولان برسانید. با اعصاب مردم بازی نکنند. تکلیف ما که کد رهگیری دریافت نکرده ایم، چیست؟ چه کسی پاسخ می دهد؟

همچنین فرد دیگری در این رابطه عنوان می کند: روز چهارشنبه هفته گذشته کد ملی خود را با کد دستوری اعلامی ارسال کرده، اما تاکنون پیغامک کد رهگیری دریافت نکرده است. نمی دانم چه باید بکنم. ثبت نام تا 12 آذرماه فرصت دارد. مسئولان وزارت رفاه حضوری پاسخگو نیستند و صدای ما به جایی نمی رسد. ایرادی ندارد بیایند همه حساب و کتاب ما را بررسی کنند. در حال حاضر تکلیف جاماندگان چه می شود؟

در حال حاضر موارد متعدد مشابهی وجود دارد که تاکنون پیروز به دریافت کد رهگیری نشده اند که نیاز است اقدامی برای آن ها صورت بگیرد. این موضوع قابل قبول نیست که در شرایط سخت اقتصادی و معیشتی برخی خانوار ها که در طرح یارانه بنزین ناعادلانه حذف شده اند، نتوانند اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند و برای آن ها حداقل های اعتراض نیز فراهم نشود.

طبق اعلام سخنگوی ستاد طرح معیشتی بنزین ثبت نام از طریق کد دستوری #6369* جاماندگان تا 12 آذرماه فرصت دارند اعتراض خود را ثبت کنند، با این وجود برای عده ای کد رهگیری ارسال نشده است، در صورتی که زمان انتها بپذیرد، تکلیف آن ها چیست؟ آیا نقص سامانه و مشکلاتی از این قبیل منجر به حذف ناعادلانه عده ای از ثبت نام یارانه بنزین می شود که باید در این زمینه مسئولان پاسخ بدهند.

حسین میرزایی سخنگوی ستاد طرح معیشت بنزین در این رابطه به فارس می گوید؛ سرپرستانی که کد رهگیری دریافت نکرده اند منتظر پیغامک باشند. در این زمینه نگرانی وجود ندارد. پیغامک برایشان ارسال خواهد شد.

وی پیشتر نیز گفته بود واحد USSE موظف به ارسال پیغامک است و تا زمانی که گزارش تحویل پیغامک برای کل افراد ثبت نشود، ارسال پیغامک ادامه می یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wonder-hanger.ir شناسه مطلب: 585

به "بلاتکلیفی جاماندگان یارانه بنزین ، پیامکی که با اعصاب مردم بازی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی جاماندگان یارانه بنزین ، پیامکی که با اعصاب مردم بازی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید